Nasz nowy dom: spłonął kolejny dom, który wyremontowała Katarzyna Dowbor

i

Autor: AKPA/kadr z programu "Nasz nowy dom" Nasz nowy dom: spłonął kolejny dom, który wyremontowała Katarzyna Dowbor

W środku nocy SPŁONĄŁ kolejny dom wyremontowany przez Dowbor! Koszmar bohaterek programu "Nasz nowy dom"

2021-12-08 18:25

W ubiegłym roku ekipa programu "Nasz nowy dom" wyremontowała lokum pani Bogusławy Garwolińskiej, która mieszkała wraz z matką i córką. Niestety, ich radość nie trwała długo. Telewizja Polsat News właśnie poinformowała, że dom kobiet doszczętnie spłonął. W sprawę zaangażowana jest policja. Bohaterki programu "Nasz nowy dom" przeżywają koszmar. Poznajcie szczegóły,

Kolejny dom wyremontowany przez ekipę Katarzyny Dowbor spłonął. Swego czasu głośno było o pożarze w Antoninie, gdzie podpalaczem okazał się znajomy rodziny. Teraz dach nad głową straciły kolejne bohaterki programu "Nasz nowy dom". 

Pani Bogusława Garwolińska mieszkała wraz z córką i mamą w tragicznych warunkach. W ich domu nie było nawet ogrzewania czy ciepłej wody. W zeszłym roku na progu ich posiadłości pojawiła się Katarzyna Dowbor. Panie nie potrafiły ukryć poruszenia, gdy dowiedziały się, że ekipa programu "Nasz nowy dom" im pomoże.

NIE PRZEGAP: Daniel Martyniuk w szale UBLIŻA SĘDZI, która go skazała! Tak ją zbluzgał, że aż odbiera mowę!

Jednak ich szczęście nie trwało długo, o czym właśnie poinformowała telewizja Polsat News. Reporterka Magdalena Głębicka przekazała, że miesiąc temu dom bohaterek stanął w płomieniach. Wystarczyło 30 minut, by straciły wszystko, co miały. Do pożaru doszło w nocy, gdy kobiety spały. Życie uratował im ukochany pies, który je obudził. Całe szczęście w porę udało im się uciec z płonącego budynku. 

- Pani Bogusia obudziła się w środku nocy i, z tego co mi opowiedziała, uratował ją pies. W środku nocy przyszedł, zaczął szczekać i lizać córkę po twarzy i dzięki temu ona się obudziła, rozejrzała się wokół siebie i zobaczyła płomienie. Tak, jak stały, zerwały się, zabrały kluczyki od auta i ubrania i wybiegły z tego domu. Pani Bogusia mi powiedziała, że pół godziny później już nic nie było. (...) Nie dało się niczego uratować z tego domu - mówiła reporterka Polsat News. Poinformowała też, że dom nadaje się już tylko do rozbiórki.

Okoliczności pożaru bada już policja. Powołano także biegłych sądowych z zakresu pożarnictwa. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pożaru.

NIE PRZEGAP: Co się stało z twarzą Agnieszki Kotońskiej z Gogglebox?! Jej fani są przerażeni! [ZDJĘCIA]

Zobaczcie niżej galerię zdjęć z poprzedniego pożaru w Antoninie, gdzie spłonął dom samotnej matki. Podpalaczem okazał się jej znajomy.

Sonda
Czy oglądasz program "Nasz nowy dom"?
Nasi Partnerzy polecają