W środku nocy SPŁONĄŁ kolejny dom wyremontowany przez Dowbor! Koszmar bohaterek programu "Nasz nowy dom"

2021-12-08 18:25
Nasz nowy dom: spłonął kolejny dom, który wyremontowała Katarzyna Dowbor
Autor: AKPA/kadr z programu "Nasz nowy dom" Nasz nowy dom: spłonął kolejny dom, który wyremontowała Katarzyna Dowbor

W ubiegłym roku ekipa programu "Nasz nowy dom" wyremontowała lokum pani Bogusławy Garwolińskiej, która mieszkała wraz z matką i córką. Niestety, ich radość nie trwała długo. Telewizja Polsat News właśnie poinformowała, że dom kobiet doszczętnie spłonął. W sprawę zaangażowana jest policja. Bohaterki programu "Nasz nowy dom" przeżywają koszmar. Poznajcie szczegóły,

Kolejny dom wyremontowany przez ekipę Katarzyny Dowbor spłonął. Swego czasu głośno było o pożarze w Antoninie, gdzie podpalaczem okazał się znajomy rodziny. Teraz dach nad głową straciły kolejne bohaterki programu "Nasz nowy dom". 

Pani Bogusława Garwolińska mieszkała wraz z córką i mamą w tragicznych warunkach. W ich domu nie było nawet ogrzewania czy ciepłej wody. W zeszłym roku na progu ich posiadłości pojawiła się Katarzyna Dowbor. Panie nie potrafiły ukryć poruszenia, gdy dowiedziały się, że ekipa programu "Nasz nowy dom" im pomoże.

NIE PRZEGAP: Daniel Martyniuk w szale UBLIŻA SĘDZI, która go skazała! Tak ją zbluzgał, że aż odbiera mowę!

Jednak ich szczęście nie trwało długo, o czym właśnie poinformowała telewizja Polsat News. Reporterka Magdalena Głębicka przekazała, że miesiąc temu dom bohaterek stanął w płomieniach. Wystarczyło 30 minut, by straciły wszystko, co miały. Do pożaru doszło w nocy, gdy kobiety spały. Życie uratował im ukochany pies, który je obudził. Całe szczęście w porę udało im się uciec z płonącego budynku. 

- Pani Bogusia obudziła się w środku nocy i, z tego co mi opowiedziała, uratował ją pies. W środku nocy przyszedł, zaczął szczekać i lizać córkę po twarzy i dzięki temu ona się obudziła, rozejrzała się wokół siebie i zobaczyła płomienie. Tak, jak stały, zerwały się, zabrały kluczyki od auta i ubrania i wybiegły z tego domu. Pani Bogusia mi powiedziała, że pół godziny później już nic nie było. (...) Nie dało się niczego uratować z tego domu - mówiła reporterka Polsat News. Poinformowała też, że dom nadaje się już tylko do rozbiórki.

Okoliczności pożaru bada już policja. Powołano także biegłych sądowych z zakresu pożarnictwa. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pożaru.

NIE PRZEGAP: Co się stało z twarzą Agnieszki Kotońskiej z Gogglebox?! Jej fani są przerażeni! [ZDJĘCIA]

Zobaczcie niżej galerię zdjęć z poprzedniego pożaru w Antoninie, gdzie spłonął dom samotnej matki. Podpalaczem okazał się jej znajomy.

Sonda
Czy oglądasz program "Nasz nowy dom"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE