Jak on daje radę chodzić w tych butach?!

Michał Szpak lubi szokować, a my lubimy to oglądać. Spójrzcie na ten cekinowy zestaw

2022-10-14 5:30

Michał Szpak (32 l.) udzielił ostatnio wywiadu magazynowi "Twoje Imperium". Wyznał w nim, że nie identyfikuje się z żadną płcią. "Nie mogę powiedzieć, że zakocham się tylko w kobiecie lub tylko w mężczyźnie, bo ja zakochuję się w człowieku".

Michał Szpak to najbarwniejszy artysta na polskiej scenie muzycznej. Od ponad dziesięciu lat nieprzerwanie szokuje i wzbudza kontrowersje. Jedni go kochają, inni nienawidzą. Podobnie jest z jego stylizacjami. Częściej inspirować się nimi mogą chyba jednak kobiety.

Najdziwniejsze stylizacje Michała Szpaka

Michał Szpak po raz kolejny udzielił głośnego wywiadu, w którym określił się jako osoba panseksualna. Choć wybrzmiało to dopiero teraz, na temat jego orientacji seksualnej mówiło się od lat. Wszystko przez wyraziste stylizacje, często kontrowersyjne, o których w 2019 roku w rozmowie z "Super Expressem" mówił:

- Ciuchy, które na sobie noszę, to część mojej osobowości. Niektórzy nazywają mnie przebierańcem, ale to nie są przebieranki. Wszystko jest od początku do końca przemyślaną kreacją artystyczną, nie tylko na scenę, ale też na ulicę. Strojem wyrażam siebie i swoje emocje.

Michał szokował już podczas trwania programu "X Factor", w którym brał udział. Kilka lat później, gdy zasiadał w fotelu trenera w "The Voice of Poland", nieco zmienił styl. Stawiał na marynarki, jednokolorowe zestawy czy koszulki, które nie odkrywały żadnych części jego ciała. Wszyscy doskonale jednak wiedzą, że nie ma z tym problemu, co potwierdzał wielokrotnie, pozując na ściance, a to w topie-siatce, a to w kombinezonie od połowy klatki piersiowej.

Zobaczcie przygotowaną przez nas galerię. Uwielbiamy cekinowy zestaw, na który Michał narzucił beżowy trencz!

Sonda
Podoba Ci się sceniczny wizerunek Michała Szpaka?