Co dalej z aktorką?

Mucha pobiła Lipowską i Mroczków. Sensacja w "M jak miłość"

2022-08-31 5:23

Anna Mucha (42 l.) z pewnością nie może narzekać na brak pracy, bo – jak udało nam się dowiedzieć – w nadchodzącym sezonie „M jak miłość” to właśnie jej wątek będzie dominował w scenariuszu. Dla niej samej oznacza to więcej dni zdjęciowych, czyli też większą wypłatę. Mucha najwyraźniej skorzystała na odejściu kilku znanych aktorów.

Anna Mucha przejmuje "M jak miłość"

W nowych odcinkach serialu TVP, które będziemy mogli oglądać już od najbliższego poniedziałku, będzie się działo. Fabuła skupi się głównie wokół problemów Magdy z niewiernym mężem. Tuż przed wakacyjną przerwą Andrzej (Krystian Wieczorek, 47 l.) dopuścił się zdrady z dawną przyjaciółką Julią (Marta Chodorowska, 41 l.), a wynikiem ich wspólnej nocy jest ciąża. Budzyński, początkowo przerażony wizją ojcostwa, z czasem zacznie troszczyć się o kochankę...

Zobacz: Anna Mucha w odważnych scenach seksu. Dawno nie było tak odważna

– Widzowie uwielbiają ten wątek, o czym świadczą komentarze w mediach społecznościowych. Mogę zdradzić, że Magdę czekają nie tylko problemy z mężem, lecz także zdrowotne... Będzie to postać, u której nie będzie mowy o nudzie – mówi nam osoba z produkcji.

Anna Mucha należy do jednych z lepiej opłacanych aktorek w kraju. Za jeden dzień zdjęciowy otrzymuje 8 tys. zł. Według naszych ustaleń teraz będzie pojawiała się na planie 15 dni, co – jak łatwo wyliczyć – daje 120 tys. zł. To z pewnością jedna z najwyższych pensji w serialu.

Zobacz: Mucha w żałobie. Pożegnanie gwiazdy "M jak miłość" chwyta za serce: Dziś rozpadłam się na kawałki

Ile zarabiają gwiazdy "M jak miłość"?

Teresa Lipowska jest największą gwiazdą serialu. Jak zdradziła - otrzymuje co miesiąc 2200 zł emerytury. - Ja mam małe potrzeby w tej chwili. I tak jak powiedziałam, gdybym miała tylko 2200 zł, to byłoby trochę ciężko, ale nie narzekam. Ja jestem optymistką, byle bym była zdrowa. To jest dla mnie najważniejsze – przyznała.

W „M jak miłość” zarabia ok. 3 tys. za dzień zdjęciowy.

Zobacz: Kto chce się pozbyć Teresy Lipowskiej z "M jak miłość"? Aktorka ujawnia, jak jest!

Bracia Mroczek zarabiają ok. 6 tys. za dzień zdjęciowy. - Są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych twarzy tego serialu. I dlatego wykorzystują swoją pozycję, żądając coraz więcej pieniędzy - mówiło nasze źródło przed laty, kiedy aktorzy negocjowali podwyżki. Podobnie zarabia Katarzyna Cichopek.

M jak miłość. Anna Mucha cały czas płacze na planie! Zdradzona Magda Budzyńska będzie błagać Kingę o pomoc w nowym sezonie, ale to nie pomoże