Anna Mucha w odważnych scenach seksu. Dawno nie było tak odważna

2022-01-29 5:25
Patryk Vega rozebrał Muchę
Autor: materiały prasowe Patryk Vega rozebrał Muchę

Anna Mucha (42 l.) nigdy nie miała problemów z pokazywaniem ciała. Sesja zdjęciowa do magazynu dla panów z 2009 r. do dziś uważana jest za jedną z najodważniejszych w historii pisma. Teraz wdzięki gwiazdy „M jak miłość” będziemy mogli podziwiać w nowym filmie Patryka Vegi (45 l.). Jak zapowiada reżyser – będzie w nim sporo odważnych scen seksu. Jednak tak on, jak i aktorzy mieli przed sobą nie lada wyzwanie.

Anna Mucha to jedna z gwiazd filmu „Miłość, seks i pandemia”. Grana przez nią Kaja jest pewną siebie i ambitną dziennikarką uzależnioną od seksu. 

– Film opowiada cztery historie zaczerpnięte z życia ludzi, którzy mieszkają w Warszawie. Każdy wątek jest skupiony wokół seksu i są tam bardzo odważne sceny. Chciałem zrobić kino przeznaczone dla kobiet, ale takie, które nie będzie komedią romantyczną. Dla mnie ambicją było to, żeby był to film dla kobiet, ale żeby też mężczyźni nie mieli poczucia straconego czasu – mówi nam reżyser.

Półnaga Anna Mucha z zakrwawioną twarzą. Co się stało? TYLKO U NAS

Vega chciał, żeby sceny łóżkowe wypadły bardzo realistycznie, Przygotowania do nich rozpoczęły się długo przed zdjęciami. – Wszystkie sceny seksualne rozbieraliśmy na czynniki pierwsze, bo nie można przyjść na plan i powiedzieć komuś: „Teraz się bzykajcie". Trzeba ustalić choreografię, zdecydować, co robimy, ustalić granice, bo nie może być sytuacji, w której aktor zostanie zaskoczony. Takie rzeczy ustalamy wcześniej – na co się godzimy, jak to wygląda. Zależało nam na tym, by aktorzy czuli się komfortowo – dodaje Vega.

Sonda
Czy Anna Mucha jest dobrą aktorką?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE