Co za nowina! Anna Mucha ma powody do świętowania

2022-01-19 17:03
Anna Mucha świętuje sukces filmu
Autor: AKPA Kogel Mogel hitem 2022 roku

„Koniec świata, czyli kogel-mogel 4”, wciąż na szczycie polskiego box office'u. Najnowsza odsłona serii kultowych komedii podbiła serca widzów, którzy zapewnili jej najlepsze otwarcie w czasie pandemii. Film po dwóch tygodniach zobaczyło już ponad 510 tys. widzów. Co o takim sukcesie sądzi Anna Mucha, czyli filmowa Bożenka?

Świetny wynik nie jest zaskoczeniem dla Anny Muchy (42 l.), która już po pierwszym tygodniu tak mówiła o produkcji: – Jest dużo wytchnienia. Myślę, że m.in. dlatego ten film ma tak dobre otwarcie. To jest po prostu coś, czego potrzebowaliśmy – takiego komfortowego kina, gdzie po prostu możemy sobie usiąść, zrelaksować się, zjeść popcorn i patrzeć – powiedziała aktorka w „Dzień dobry TVN”. Twórcy filmu zapewniają, że pod względem klimatu i humoru chcieli wrócić do dwóch pierwszych części, które zostały wyprodukowane w latach 80. Nie do końca udało się to w trzeciej odsłonie, co jednak nie przeszkodziło jej być najchętniej oglądanym filmem w kinach w 2019 r. Czy część czwarta powtórzy ten sukces? Czas pokaże.

O czym opowiada "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4"? Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje jego dawna kochanka, Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i znika w tajemniczych okolicznościach. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy niespodziewana wizyta mamusi zza oceanu… A pewne bardzo kompromitujące zdjęcia uruchamiają lawinę zdarzeń. 

Sonda
Koniec świata, czyli Kogel-Mogel 4. Wybierzesz się na film do kina?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE