Zenek Martyniuk w reklamie Media Markt zarobił MILION!

2020-07-03 5:37

Zenek Martyniuk (51 l.) to nie tylko król disco polo, ale także król reklam. Gwiazdor, który jest twarzą napoju energetycznego, właśnie podpisał kolejny kontrakt i swoim nazwiskiem reklamuje sieć sklepów ze sprzętem RTV. Jak dowiedział się „Super Express”, otrzymał za to aż milion złotych!

Zenek Martyniuk z gitarą promuje sieć MediaMarkt. HIT czy KIT? [WIDEO]

i

Autor: Youtube Zenek Martyniuk z gitarą promuje sieć MediaMarkt. HIT czy KIT? [WIDEO]

Dobra passa Zenka Martyniuka trwa. Gwiazdor disco polo podpisał kolejny kontrakt reklamowy. Właśnie do sieci trafiło nagranie, na którym artysta chwali zakupy w sklepie ze sprzętem domowym. Martyniuk wyśpiewuje tekst reklamowy w rytm wszystkim dobrze znanej melodii do swojego hitowego utworu „Przez Twe Oczy Zielone”.
Akcja reklamowa miała ruszyć wiosną, jednak plany te pokrzyżował koronawirus.

Dlaczego zdecydowano, że to właśnie on będzie twarzą? – Na współpracę z panem Zenkiem Martyniukiem zdecydowaliśmy się z wielu powodów. Istotna była dla nas nie tylko rozpoznawalność i ogólna sympatia, jaką cieszy się gwiazdor, ale także jego autentyczność i naturalność na scenie oraz poza nią. Jesteśmy przekonani, że pozytywna energia naszej gwiazdy zachęci do wizyty w naszych sklepach wszystkich tych, którym w duszy gra muzyka – komentuje Ewelina Piątek, manager ds. marketingu sieci.

Jak udało nam się dowiedzieć, Zenek za m.in. 34-sekundową reklamę zgarnął aż milion złotych. Nie da się ukryć, że kwota szokuje, ale w końcu gwiazdor nie schodzi z ceny. Trzy lata temu również otrzymał milion za kampanię promocyjną napoju energetycznego.
Jak tak dalej pójdzie, to Zenon Martyniuk przejdzie suchą stopą ten trudny dla artystów czas.

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie KLIKNIJ tutaj

Joanna Przetakiewicz szczerze o relacjach z Kayah. Padły mocne słowa
Nasi Partnerzy polecają