Zenek Energy Drink

i

Autor: Zenek Energy Drink/Facebook

Zenek Martyniuk zarobił milion złotych. Na co przeznaczy pieniądze?

2017-02-09 11:13

Zenek Martyniuk został milionerem! Wszystko dzięki nowemu produktowi, który promuje własnym nazwiskiem. Mowa o napoju energetycznym Zenek Energy Drink. Na co król disco polo wyda małą fortunę?

Od kiedy Zenek Martyniuk wystąpił z Marylą Rodowicz na Sylwestrze TVP, stał się bardzo popularny. Był królem disco polo, ale w tym momencie stał się ikoną pop kultury. Niedawno pisaliśmy, że firma Just Food Polska zaproponowała muzykowi sygnowanie własnym nazwiskiem ich najnowszego produktu. Zenek przystął na współpracę i po wstał nowy napój energetyczny - Zenek Energy Drink.

Zobacz: Zenek Martyniuk ma własny napój!

Okazuje się, że Martyniuk podpisał kontrakt wart milion złotych. Co z zarobionymi pieniędzmi zarbi gwiazdor? - Początkowo myślał o prezencie dla żony z okazji przypadającej na początku lutego 27. rocznicy ślubu. Sądził, że sprawi jej nowego mercedesa - czytamy w "Na żywo". Ostatecznie postanowił jednak zainwestować w nowe marzenie - restaurację, którą chce założyć wraz z ukochaną i ich synem w Białymstoku. - Dużo się dzieje, może nawet za dużo i nie byłem na to wszystko przygotowany, ale damy radę - zapewnia Martyniuk.

A Wy na co wydalibyście milion złotych?

Zobacz: Zenek Martyniuk już 28 lat z Danusią! Tak wyglądał w dniu ślubu! [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE