Gorące zdjęcia

Paweł Wilczak nie mógł się powstrzymać, gdy zobaczył piękną kobietę w klubie. Tego się po nim nie spodziewaliśmy

2023-09-07 4:27

Paweł Wilczak (58 l.), niegdyś popularny i rozchwytywany aktor, dziś bywalec warszawskich klubów, chociaż od lat próbuje wrócić na szczyt, przychodzi mu to z marnym skutkiem. Inaczej ma się jego życie towarzyskie, które wręcz kwitnie. Wilczak co rusz widywany jest w towarzystwie pięknych kobiet.

Paweł Wilczak to bywalec stołecznych lokali

Paweł Wilczak bez wątpienia ma sporo wolnego czasu. Po tym, jak w 2019 roku zagrał główną rolę w filmie "Pan T.", która miała być dla niego przełomowa, pojawił się jedynie w nowej odsłonie serialu "Usta usta". Nic więc dziwnego, że częściej niż na ekranie, można go spotkać w modnych warszawskich miejscach. Kilka miesięcy temu, gdy odwiedził Fabrykę Norblina, nie mógł opędzić się od towarzystwa pięknych kobiet, które rzucały mu się na szyję i domagały wspólnych zdjęć.

Teraz wrócił do tego miejsca... i sytuacja się powtórzyła. Tym razem królował jednak na parkiecie. - Żywiołowo tańczył i chętnie rozmawiał z kobietami, szczególnie jedna zwróciła jego uwagę, widać było, że bawi się świetnie - mówi nam świadek zdarzenia. Kiedy się zmęczył, razem z nową przyjaciółką lądowali przy barze. Do domu wyruszył dopiero o 4 nad ranem. Taki to pożyje.

Paweł Wilczak zachwycił się koleżanką z planu

Na planie "Pan T." Paweł Wilczak poznał Marię Sobocińską. – Utalentowana, piękna i bezkonfliktowa. To wszystko, co mogę powiedzieć – mówił o niej w rozmowie z "Super Expressem". Para świętowała razem sukces filmu, ale na świętowaniu się zakończyło.

Kondrat, Stuhr, Gajos, Wilczak nie mówili swoim głosem. Zaskakujące, kto ich dubbingował
Sonda
Lubisz Pawła Wilczaka?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają