Izabella Łukomska-Pyżalska się rozwodzi

i

Autor: Kurnikowski/AKPA

Co za news!

Piękna bizneswoman się rozwodzi! Izabella Łukomska-Pyżalska wydała oświadczenie. "Żyłam w ciągłym strachu przed moim mężem"

2023-06-24 19:19

Wszystko wskazuje na to, że małżeństwo Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej i Jakuba Pyżalskiego się rozpadło. Piękna bizneswoman z Poznania i matka sześciorga dzieci wydała obszerne oświadczenie, w którym poinformowała o powodach rozwodu z mężem. "Żyłam w ciągłym strachu przed moim mężem i jego wybuchami złości, agresji i przemocy" - informuje Pyżalska.

Izabella Łukomska-Pyżalska się rozwodzi. Bizneswoman wydała oświadczenie

Wydawać się mogło, że bizneswoman, znana przede wszystkim jako była prezeska klubu piłkarskiego Warta Poznań i członkini zarządu spółki deweloperskiej przez wiele lat tworzyła idealną rodzinę. Życie Izabelli i Jakuba Pyżalskich w mediach społecznościowych wyglądało jak istna bajka. Para wychowywała wspólnie sześcioro dzieci. Wszystko wskazuje jednak na to, że małżeństwo Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej i Jakuba Pyżalskiego dobiega końca. Jako pierwszy oświadczenie inforumujące o rozwodzie wydał mąż piękniej bizneswoman z Poznania. Potem ona sama zamieściła w mediach społecznościowych obszerną informację o tym, że sprawa rozwodowa jest w toku. 

"Potwierdzam, że rozwodzę się z moim mężem, Jakubem Pyżalskim. Postępowanie toczy się z mojej inicjatywy. Obraz naszej rodziny przedstawiany w mediach nie był prawdziwy" - zaczęła swój wpis na Facebooku Izabella Łukomska-Pyżalska. Modelka zdardziła również powody, przez które zdecydowała się rozstać z mężem. "Żyłam w ciągłym strachu przed moim mężem i jego wybuchami złości, agresji i przemocy. To był także bezpośredni powód, dla którego mojemu małżonkowi została założona niebieska karta" - pisze w oświadczeniu Pyżalska.

Rodzina jak z obrazka

"W końcu znalazłam odwagę, aby opuścić dom, w którym nie mogłam czuć się bezpiecznie" - dodała poznańska bizneswoman. Informacja o rozwodzie Pyżalskich wyszła na jaw przy okazji doniesień o rzekomych problemach finansowych prowadzonej przez nich spółki Osiedle Poznańskie, budującej obecnie osiedle mieszkaniowe. "Chciałabym także uspokoić wszystkich mieszkańców i nabywców mieszkań - próba postawienia w upadłość mojej spółki jest próbą podjętą przez mojego małżonka. Nie ma żadnych przesłanek do upadłości" - przekonuje w swoim oświadczeniu Izabella Łukomska-Pyżalska. 

Izabella Łukomska-Pyżalska i Jakub Pyżalski mają szóstkę dzieci: Amelię, Igora, Anastazję, Aurelię, Borysa i Ernesta. W mediach społecznościowych niejednokrotnie chwalili się zdjęciami z rodzinnych wakacji w bajecznych miejscach. Nic nie wskazywało, że ich małżeństwo może się rozpaść.

Małgorzata Ohme traktuje rozwód jak porażkę? „Często szewc bez butów chodzi”
Listen on Spreaker.