Antoni Gucwiński,  zwierzątka tęsknią za swoim panem

i

Autor: East News Antoni Gucwiński, zwierzątka tęsknią za swoim panem

PILNE! Hanna Gucwińska w stanie ciężkim trafiła do szpitala

2021-12-14 14:51

Hanna Gucwińska (89 l.) została przewieziona z domu do szpitala. Wdowa po zmarłym w ubiegłym tygodniu Antonim Gucwińskim (+89 l.) jest w ciężkim stanie. Z uwagi na to pogrzeb legendarnego dyrektora ZOO został przełożony na nieznany na razie termin.

Hanna Gucwińska leży we wrocławskim szpitalu przy ul. Koszarowej, do którego trafiła w poniedziałek, 13 grudnia, późnym wieczorem. Jej stan określany jest jako ciężki. Wdowa po Antonim Gucwińskim bardzo źle zniosła śmierć męża, którego pogrzeb miał odbyć się w najbliższy piątek.

Dziś do Urzędu Miejskiego Wrocławia wpłynął wniosek przedstawiciela Hanny Gucwińskiej o przełożenie uroczystości pogrzebowych na inny termin. Powodem jest właśnie zły stan zdrowia kobiety. - Mamy nadzieję, że za kilka dni wyjdzie ze szpitala - mówi nam Alicja Kluz, przedstawicielka Rodziny Policja i przyjaciółka Hanny. - Bardzo źle zniosła śmierć Antoniego. Strasznie osłabła - słyszymy.

Ciąg dalszy tekstu pod galerią. 

Szpital przy ul. Koszarowej to szpital zakaźny. Trafiają tam pacjenci chorujący na COVID-19. Czy Hanna Gucwińska ma koronawirusa? Jak udało nam się dowiedzieć, wdowa po Antonim Gucwińskim jest zakażona koronawirusem. Kobiecie wykonano test i wynik jest niestety dodatni. W wyniku choroby rozwinęło się u niej zapalenie płuc i została ona podłączona do tlenu.

Hanna Gucwińska należy do Rodziny Policyjnej, ponieważ jej ojciec był przedwojennym oficerem policji.