Partner Agnieszki Włodarczyk przepuścił w kasynie majątek! W jedną noc stracił prawdziwą fortunę!

2022-01-17 9:36
Partner Agnieszki Włodarczyk przepuścił w kasynie majątek! W jedną noc stracił prawdziwą fortunę!
Autor: Instagram Partner Agnieszki Włodarczyk przepuścił w kasynie majątek! W jedną noc stracił prawdziwą fortunę!

Robert Karaś ma wiele sportowych sukcesów na koncie, choć szersza publiczność poznała go dopiero, gdy Agnieszka Włodarczyk przedstawiła go jako swojego partnera. Dziś para wspólnie wychowuje synka Milana. Tymczasem w ostatnim wywiadzie sportowiec przyznał się do siedzących w nim demonów. Wyznał też, że w jedną noc przepuścił w kasynie prawdziwy majątek! Kwota, którą stracił, niejednego przyprawi o zawrót głowy!

Agnieszka Włodarczyk długo szukała szczęścia w miłości i w końcu odnalazła je u boku triathlonisty, Roberta Karasia. Sportowiec był ostatnio gościem podcastu Żurnalisty, w którym przyznał, że nosi w sobie demona.

NIE PRZEGAP: Michał Wiśniewski szczerze o swoich problemach finansowych. To koniec?

- Mam w sobie takiego demona, który wielokrotnie w moim życiu potrafił zawalić mi świat - wyznaje partner Agnieszki Włodarczyk. - Gdzie na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że go faktycznie zawalił. Ale jak już wyszedłem z dołka, czy przeskoczyłem tę przeszkodę, to byłem o wiele, wiele wyżej, kilka kroków w przód. I otwierały się przede mną nowe wody, lepsze, na których byłem bardziej szczęśliwy. Ten demon nigdy mi nie zepsuł życia, a mógł wiele razy, natomiast finalnie zawsze mi bardzo pomógł i zbudował takiego człowieka, jakim jestem teraz. Jestem bardzo silny psychicznie i fizycznie. I to dzięki niemu głównie - podsumował Robert Karaś.

Sportowiec wyjawił też, że zdarza mu się ulegać siedzącemu w nim demonowi. Wspomniał swoją wizytę w kasynie, podczas której przepuścił 100 tysięcy złotych!

- Raz poszedłem za całą swoją wypłatę do kasyna i wszystko p*******łem. Przegrałam koło stówy [100 tysięcy złotych - dop. red.]. Wszystkie swoje kontrakty postawiłem. Stwierdziłem, że będę miał dwieście. No i nie udało się. Ale wiedziałem, że sobie poradzę, bo zaraz będę miał kolejne wpływy. Później tego błędu nigdy nie popełniłem. Nigdy więcej nie pójdę do kasyna... - wyznał partner Agnieszki Włodarczyk. 

NIE PRZEGAP: Nie tak miało być! Powalające doniesienia o małżeństwie Grażyny Torbickiej!

Sonda
Czy kiedykolwiek byłeś/łaś w kasynie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE