Rolnik podbił serca trenerów "The Voice"! Coś łączyło go z Alicją Majewską?!

2022-01-21 18:00
The Voice Senior 3
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP Rolnik podbił serca trenerów "The Voice"! Coś łączyło go z Alicją Majewską?!

Przed nami ostatni odcinek Przesłuchań w ciemno trzeciej edycji "The Voice Senior". Na słynnej scenie zaprezentowali się seniorzy, którym energii zazdrości niejeden młody. W najbliższym odcinku zaśpiewa rolnik, który zdobędzie serca trenerów. Co więcej, coś łączy go z Alicją Majewską! Uchylamy rąbka tajemnicy.

Kolejne zaskakujące spotkanie w "The Voice Senior"! Kiedy podczas Przesłuchań w Ciemno zaczął śpiewać „When A Man Loves A Woman” Michael’a Boltona trenerzy nie zwlekali z wciśnięciem przycisków obracających ich fotele. Ryszard Wagner, bo o nim mowa, jest 71-letnim rolnikiem z niewielkiej wsi Holendry Baranowskie w województwie mazowieckim.

- Jestem muzyczno-nowoczesnym rolnikiem, ponieważ nie mam własnego sprzętu rolniczego. Przeznaczyłem wszystko na sprzęt muzyczny. Muzyka jest dopełnieniem mojego wnętrza - mówi o sobie uczestnik sobotniego odcinka „The Voice Senior”.- Muzyka towarzyszyła mu w życiu od najmłodszych lat. Dziadek Ryszarda był organistą w kościele, a tata zawsze ochoczo grał na gitarze.

- Kiedy przychodzili goście, tata zawsze stawiał nas w kąciku i zawsze chwalił się, jak to dzieci nauczył. Tak się zaczęło - wspomina Ryszard Wagner, który jako nastolatek dostał się do Szczecińskiego Chóru Chłopięcego Słowiki.

Z wiekiem niezwykle utalentowany senior zaczął występować także w innych formacjach. Po studiach dostał się m.in. do zespołu muzycznego Hajduczki, z którym występował. Podczas występu na scenie „The Voice Senior” okazało się, że pan Ryszard śpiewał także w innym zespole bliskim sercu Alicji Majewskiej.

- Przepraszam bardzo, ale nie śpiewał pan kiedyś w Particie? - zapytała Alicja Majewska, która swoją muzyczną karierę zaczynała właśnie od występów we wspomnianym zespole.

- Tak, zahaczyłem. To było zastępstwo. Kilka koncertów miałem - wyznał Ryszard Wagner

- Ja śpiewałam w Particie wcześniej, a ty potem. Zawsze miałeś taki głos piękny? Chyba się rozwinął - pytała zaskoczona Alicja Majewska.

Talentem muzykalnego rolnika była zachwycona nie tylko Alicja Majewska, ale także pozostali trenerzy.

- Miałam ciary - skomentowała Maryla Rodowicz. - To jest głos - zachwycał się Piotr Cugowski, który w trakcie występu Ryszarda, podobnie jak Witold Paszt, nie by w stanie usiedzieć w miejscu.

Kogo Ryszard Wagner wybierze na swojego trenera? Odpowiedź już w sobotę o godzinie 20:00 w TVP2. Tego dnia poznamy także wszystkich już półfinalistów trzeciej edycji „The Voice Senior”. 

Źródło: materiały prasowe TVP

Rolnik podbił serca trenerów The Voice Senior!
Sonda
Kto jest, Twoim zdaniem, najlepszym trener w "The Voice Senior 3"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE