Odważne zdjęcia

Sandra Drzymalska zagra Violettę Villas! Kim jest odważna aktorka znana ze "Stulecia Winnych"?

2022-07-26 19:16

Sandra Drzymalska (29 l.) wcieli się w Violettę Villas w filmie "Dzięcioł i Violetta". Aktorka znana m.in. z filmów "Najmro", "Ostatni komers", produkcji TVP oraz serialu Netflixa, zmierzy się z trudną i wymagającą odwagi rolą diwy polskiej sceny. Kim jest Sandra Drzymalska? Co warto wiedzieć o młodej aktorce?

Sandra Drzymalska - kim jest aktorka, która zmierzy się z rolą Violetty Villas?

Do roli Violetty Villas została wybrana Sandra Drzymalska. Jak wyznała reżyserka obrazu - wybór należał nie tylko do niej, ale też do rodziny. Nie jest tajemnicą, że syn diwy od początku aktywnie bierze udział w powstawaniu filmu. Według medialnych doniesień - zależało mu na aktorce, która umie łączyć aktorstwo ze śpiewem. Po długich miesiącach zdecydowano się wybrać właśnie Sandrę Drzymalską. Młoda aktorka urodziła się 24 lipca 1993 roku. Ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWST w Krakowie. Rozpoznawalność przyniosły jej role: Łucji Koszykowskiej w "Stuleciu winnych" oraz Karoli w "39 i pół tygodnia". Światową sławę zapewniła jej jednak rola w serialu "Sexify". 

Zobacz: To ona zagra Violettę Villas! Pojawiło się już pierwsze zdjęcie z planu. Widać podobieństwo?

Sandra Drzymalska zachwyca w charakteryzacji Villas

Pojawiły się już pierwsze zdjęcia Sandry Drzymalskiej w roli Violetty Villas. Trzeba przyznać, że podobieństwo jest uderzające, chociaż jak zapewnia Karolina Bielawska - na tym im szczególnie nie zależało.

- Do "Dzięcioła i Violetty" nie szukaliśmy sobowtórki Villas. Zastanawialiśmy się raczej, na jakie cechy osobowości artystki położyć akcent. Postawiliśmy na przewrotność, niezależność, tajemnicę. Moje pokolenie pamięta ją głównie w roli smutnej zdziwaczałej gwiazdy z tabloidowego serialu. Dzisiaj łatwo nazwać jej styl kiczem i tandetą. Tymczasem w siermiędze lat sześćdziesiątych Violetta fascynowała odwagą i drapieżnością. Rozpiętość osobowości Villas wymaga wszechstronnej, odważnej aktorki. Sandra Drzymalska wydaje nam się idealna do tej roli - powiedziała w rozmowie z Onetem. 

Fani gwiazdy są zachwyceni wyborem producentów i nie szczędzą komplementów w komentarzach na Instagramie. Zobaczcie w poniższej galerii pierwsze zdjęcia z filmu oraz... inne wcielenia aktorki!

Sandra Drzymalska nie boi się nagości. Aktorka słynie z odważnych ról

Patrząc na filmografię Sandry Drzymalskiej jedno można przyznać - nie boi się ona odważnych scen w których trzeba eksponować ciało. Najwiecej razy swoje wdzięki pokazała w serialu "Sexify", który można oglądać na Netfliksie. "Powrót", "Każdy ma swoje lato" i "Amok" to tylko niektóre filmy z jej udziałem... 

Grób Violetty Villas. Niezapomniani
Sonda
Obejrzysz film "Dzięcioł i Violetta"?