Anna Ilczuk nago. Gwiazda serialu Świat według Kiepskich tapla się ze świniami w błocie

i

Autor: AKPA Anna Ilczuk nago. Gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" tapla się ze świniami w błocie

Gwiazda "Świata według Kiepskich" NAGO tapla się w błocie ze świniami! Ten widok wbija w ziemię! [FOTO]

2022-01-19 19:44

Anna Ilczuk w serialu "Świat według Kiepskich" gra jedną z najbardziej charakterystycznych postaci - Jolasię, żonę Waldusia. Aktorka równolegle pracuje też w teatrze i w związku z jednym ze spektakli wzięła udział w nagiej sesji zdjęciowej. Zobaczcie, jak serialowa Jolasia nago tapla się w błocie ze świniami. Ten widok dosłownie wbija w ziemię!

Anna Ilczuk jest znana z roli Jolasi w serialu "Świat według Kiepskich", choć obecnie możecie ją zobaczyć również w "Pierwszej miłości", czy "Rajskich klimatach". Oprócz tego regularnie występuje w Teatrze Polskim i występuje w spektaklu "Fuck sceny buntu". 

NIE PRZEGAP: Dramat lidera zespołu "Leszcze". Maciej Miecznikowski ogłuchł przez poważną chorobę!

Gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" wystąpiła w nagiej sesji zdjęciowej. Anna Ilczuk wysmarowała się błotem i taplała się w nim ze świniami. Okazuje się, że sprawa ma drugie dno. 

- Z okazji dnia wegetarianizmu taka fota autorstwa i pomysłu Natalia Kabanow. Sesja była częścią spektaklu "Fuck sceny buntu" w reż. Marcina Libera i Teatru Łaźnia Nowa - poinformowała Anna Ilczuk. 

W dalszej części zwróciła się do swoich obserwatorów z ważnym apelem w sprawie zwierzęcego mięsa.

- A teraz parę słów od Pani Prowadzącej : nie otwieram dyskusji jeść czy nie jeść , ale BŁAGAM kupujcie TYLKO TYLE ile Wam POTRZEBA ! Koniec z nieświeżą wędlinką lądującą w koszu !!! -takie postanowienie na Nowy Rok chyba możecie zrobić ??? ( zwłaszcza, że te ceny...) ps na obiad nie zawsze musi być kotlet ps2 nie każda zupa musi być na „ mięsku” - nawołuje gwiazda serialu "Świat według Kiepskich".

Zobaczcie jej zdjęcie z nagiej sesji ze świniami niżej. Robi wrażenie?

NIE PRZEGAP: Syn Michała Wiśniewskiego CHCIAŁ SIĘ ZABIĆ?! Szokujące doniesienia!

Sonda
Czy "Świat według Kiepskich" bez Boczka i Paździocha powinien być kontynuowany?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE