Syn Michała Wiśniewskiego CHCIAŁ SIĘ ZABIĆ?! Szokujące doniesienia!

2022-01-19 18:22
Syn Michała Wiśniewskiego CHCIAŁ SIĘ ZABIĆ?! Szokujące doniesienia!
Autor: Instagram/AKPA Syn Michała Wiśniewskiego CHCIAŁ SIĘ ZABIĆ?! Szokujące doniesienia!

Jakiś czas temu syn Michała Wiśniewskiego napisał piosenkę, która przyprawiła słynnego ojca o dreszcze. Z jej tekstu wynika, że Xavier ma myśli samobójcze. Lider "Ich Troje" bardzo poważnie zaczął obawiać się o życie swojego syna. "Oby nigdy nie spier**lił z tego świata" - mówił wokalista. Teraz Xavier Wiśniewski zdecydował się na mocne wyznanie i przyznaje się do chwil, w których chciał się zabić. Poznajcie szczegóły.

Niedawno w mediach było głośno o piosence syna Michała Wiśniewskiego, która ma wyjątkowo niepokojący tekst. Lider "Ich Troje" publicznie skomentował utwór syna i okazał mu publiczne wsparcie. Michał Wiśniewski wyraził też nadzieję, że 19-latek upora się z myślami samobójczymi.

Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży działał nieprzerwanie od 13-stu lat, a pod numer alarmowy wykonano 1,4 miliona połączeń. Fundacja przeprowadziła ponad 3000 tysiące interwencji w sytuacjach zagrażających ich życiu i zdrowiu. Teraz, decyzją rządu, Telefon Zaufania nie otrzyma finansowego wsparcia państwa, mimo że statystyki dotyczące samobójstw wśród nastolatków budzą grozę. 

NIE PRZEGAP: Dramat lidera zespołu "Leszcze". Maciej Miecznikowski ogłuchł przez poważną chorobę!

W związku z tym syn Michała Wiśniewskiego zdecydował się na mocne oświadczenie.

- To jest jakiś żart. Dzieciaki nie wiedzą, gdzie szukać wsparcia. Fakt faktem raczej nie korzystają z tej możliwości, ale to chyba nie jest powód do odbierania jednej z desek ratunku? Wielu z moich znajomych choć raz miało myśli samobójcze, ale o tym się nie mówi. Z mojego gimnazjum odeszły trzy osoby, bo czuły się niepotrzebne. Zero wsparcia - a z całym szacunkiem - psycholodzy szkolni raczej nie pomagają dzieciakom w większości przypadków - pisze na swoim Instastory Xavier Wiśniewski.

19-latek zdecydował się też na osobiste wyznanie. Przyznał, że sam miewa chwilę, w których myśli, by z sobą skończyć.

- Sam miewam takie myśli i wiem, jak istotny jest dialog. Nie lubię angażować się w politykę, ale dzisiaj ***** *** - pisze syn Michała Wiśniewskiego.

NIE PRZEGAP: Pogrzeb aktora Jana Mayzela. Zabrakło jego żony Zofii Merle [ZDJĘCIA]

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  •     Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  •     Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  •     Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  •     pokonackryzys.pl
Sonda
Czy miałeś/miałaś kiedyś myśli samobójcze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE