Michał Wiśniewski i jego syn, Xavier Wiśniewski

i

Autor: Instagram Michał Wiśniewski i jego syn, Xavier Wiśniewski

Michał Wiśniewski drży o życie syna. To, co napisał Xavier, przyprawia o dreszcze

2021-08-29 19:00

Michał Wiśniewski ma pięcioro dzieci. Najstarszy jest Xavier Wiśniewski. Chłopak skończył w tym roku 19 lat. Syn lidera Ich Troje zaczął muzyczną karierę, rapuje, a swoimi utworami dzieli się w sieci. To, co przeczytał Michał Wiśniewski sprawiło, że zadrżał o życie swojej pociechy. Tekst utworu przyprawił muzyka o dreszcze: "Oby nigdy nie spie*dolił z tego świata" - wyraził swoją obawę Wiśniewski.

Michał Wiśniewski napisał w mediach społecznościowych poruszający wpis. Odniósł się w nim do utworu swojego najstarszego syna, Xaviera Wiśniewskiego. 19-latek zajął się muzyką, którą publikuje między innymi na platformie YouTube. Jego najnowsze dzieło nosi tytuł "Mgła". Utwór najstarszego dziecka lidera Ich Troje pojawił się w sieci tydzień temu. Tekst poruszył Michała Wiśniewskiego, który zaznaczył, że kilkukrotnie odsłuchał słów syna. Zaniepokoiły go, więc za zgodą pierworodnego, opublikował post na Instagramie: - Najpierw powiem, że stoję "prawie" za wszystkim co robi i jako ojciec jestem nie tyle zobowiązany co po prostu obiecałem sobie, że będę go zawsze wspierał. Przez całe moje życie a jak zajdzie potrzeba ratował z opresji. Do tego drugiego nie doszło ale w tym przypadku zacząłem czytać między wierszami - zaczął.

ZOBACZ TAKŻE: Ewa Drzyzga o dzieciach. Wyznała, jak je wychowuje

Wiśniewski o kłopotach dzieci: "Mogą ni stąd ni zowąd doprowadzić do sytuacji, w której na reakcję może być za późno"

W następnych zdaniach muzyk podkreślił, że należy dostosowywać się do czasów, w których żyjemy, szczególną uwagę powinni zwrócić na to rodzice, w trosce o swoje potomstwo: - Rozrzut wiekowy moich dzieci jest dość szeroki jaki powszechnie wiadomo więc trzeba się dostosowywać do czasów, spojrzenia na świat itp. Dzieci coraz szybciej dojrzewają i nakręcają się coraz to młodszymi idolami, którzy wiedzą wszystko najlepiej, stając się dla nich wyrocznią i wzorem. Tak wiem, my też takowych mieliśmy ale zastanawiam się czy to rozkminianie na drobne nie wprowadzi nas i naszych dzieci w niespodziewane kłopoty, które mogą ni stąd ni zowąd doprowadzić do sytuacji, w której na reakcję może być za późno - pisze Michał Wiśniewski.

SPRAWDŹ: Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" chce odessać sobie tłuszcz! Chodzi o mężczyznę? Zdradziła powód

"Mój syn - moja duma" - pisze muzyk. Wcześniej jednak zaznaczył, że Xavier jest w szczęśliwym związku, ma się dobrze, ale zgrabnie dobiera też słowa, co wzbudziło w nim niepokój: - Xavier zgrabnie dobiera słowa. Nie napiszę, że po tacie, bo robi to inaczej. Przesłuchałem ten utwór kilkanaście razy i jeśli to nie fikcja literacka to jest raczej jednoznaczny. Wiem, że jest w szczęśliwym związku, że niczego mu nie brakuje, ale jeśli jest choć w części prawdziwy to chyba mam prawo czuć się zaniepokojony? A może przesadzam i staje się za bardzo konserwatywny? Oby nigdy nie spie**olił z tego świata. My son - my pride.

NIE PRZEGAP: Jacek Jeschke onieśmiela Sylwię Bombę! "Nie potrafi mi spojrzeć w oczy". Taniec z Gwiazdami

Xavier Wiśniewski i utwór "Mgła". Słowa, nagranie

Fragment utworu:

Próbujesz mnie zabić kiedy ja nie patrzę

Ja chcę lecieć tylko ze szlugiem no i nie mieć zmartwień

Ale i tak spłonę marnie jeśli nie odnajdę

Drogi co zbuduje Narnię, Boże proszę nie chcę płacić czasem

Może "Terry" będzie dalej śpiewał kołysankę?

Znowu zamykamy gały, po co na nich patrzeć?

Płomień dawnych zdarzeń wypala mi wyobraźnię

A ja nie wiem co naprawdę mogę dzisiaj nazwać kłamstwem...

Czy tych ludzi? (ej)

Pośród których się znalazłem, a mieli czytać inaczej

Moje myśli i słabe serce gdy

Nakładam na siebie nowe tatuaże, co zakleją banię

Chociaż zaraz zalewają banię

To nie będzie żadne granie na czekanie

No bo uczuć nie mam wcale, żeby móc przywrócić time (ej, ej, ej)

Mama Michała Wiśniewskiego o skutkach ubocznych po szczepieniu
Sonda
Lubisz piosenki Michała Wiśniewskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE