Tancerze z “Tańca z gwiazdami” zaręczyli się!

i

Autor: Instagram/@hannazudziewicz

Tancerze z "Tańca z gwiazdami" zaręczyli się!

2022-03-10 21:40

Hanna Żudziewicz (31 l.) i Jacek Jeschke (31 l.) to niezwykle utalentowani tancerze, którzy tworzą zgraną parę nie tylko zawodowo, ale również prywatnie. Tańczą ze sobą już od 11 lat i wspólnie udało im się zdobyć kilka nagród. Byli również trenerami w show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Para postanowiła przejść na kolejny etap i zaręczyła się w malowniczych Włoszech!

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke to dwójka wielokrotnie nagradzanych tancerzy. Oboje reprezentują klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Byli również trenerami w show Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jackowi udało się zwyciężyć w finale 5. edycji programu. Jego partnerką była aktorka Anna Karczmarczyk-Litwin. Hanna zwyciężyła z kolei dwukrotnie - w 6. oraz 12. edycji. Tańczyła wówczas z Robertem Wabichem oraz Piotrem Mrozem.

Para tańczy ze sobą od 11 lat. Udało im się wygrać Mistrzostwa Świata w Tańcach Standardowych oraz turniej taneczny Blackpool Dance Festival. Oba w kategorii wiekowej do 21 roku życia. Tworzą oni zgrany duet nie tylko na polu zawodowym, ale również prywatnym. Tancerze są w szczęśliwym związku już od dłuższego czasu. Teraz postanowili przenieść swoją relację na kolejny etap i zaręczyli się! Jacek klęknął przed ukochaną podczas wakacji we Włoszech, a konkretniej w malowniczym Portofino. Para podzieliła się tą wiadomością na Instagramie. W komentarzach posypały się gratulacje m.in. od Piotra Mroza, Sylwii Przybysz, Justyny Żyły, Sandry Kubickiej, Marceliny Zawadzkiej, Barbary Kurdej-Szatan i wielu innych gwiazd polskiego show-biznesu.

Z instastories Hanny wynika, że para wybrała się na obiad do restauracji. Tancerka dostała od ukochanego nie tylko piękny pierścionek, ale również bukiet czerwonych róż. Do zaręczyn doszło w niezwykle malowniczym miejscu nad brzegiem morza.

Relacja Hanny Żudziewicz

i

Autor: Instagram/@hannazudziewicz

Zobacz w naszej galerii zdjęcia z finału 12. edycji "Tańca z gwiazdami"!

Sonda
Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany