Marek Kondrat z seksowną żoną i malutką córeczką znów w Krakowie

i

Autor: GRAFIKA SE Waldemar Kaczmarczyk

Młodzieżowy Marek Kondrat z młodziutką żoną w Krakowie. Ależ ona wygląda! Zdjęcia

2021-04-22 10:16

Marek Kondrat (71 l.) to obywatel świata. W ostatnich latach częściej można go spotkać w Hiszpanii niż w Polsce. Marek Kondrat kiedy przyjeżdża do Polski, zawsze pojawia się w swoim ukochanym Krakowie. To właśnie stamtąd pochodzi piękna żona Marka Kondrata, młodziutka Antonina. To jednak niejedyne wspomnienia, jakie łączą Kondrata z Krakowem. Żona wielkiego polskiego aktora prezentowała się fenomenalnie i troskliwie zajmowała się córeczką Kondrata i wnuczką swojego ojca Grzegorza Turnaua.

Marek Kondrat od sześciu lat jest w nowym związku mężem, a od trzech ojcem. Razem z rodziną wyjechał z Polski, by budować swoje szczęście w Hiszpanii.  – Nie jestem obywatelem hiszpańskim, lecz polskim i wszystkie podatki płacę w Polsce – mówił w wywiadzie Marek Kondrat. Dom w słonecznej Hiszpanii pozwala mu cieszyć się z późnego ojcostwa z dala od blasku fleszy. Kiedy przyjeżdża do Polski, zawsze pojawia się w Krakowie – nie inaczej było ostatnim razem. W tym mieście się urodził, debiutował także jako aktor w filmie „Historia żółtej ciżemki”, a przede wszystkim tam poznał miłość swojego życia, choć – jak podają różne źródła – Marek Kondrat zauroczył się młodą Antoniną dopiero podczas festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym.

Marek Kondrat wrócił do Krakowa

Niedawno małżonkowie zostali przyłapani na jednej z krakowskich ulic podczas załatwiania codziennych sprawunków. Marek Kondrat z uwagą obserwował, jak zmieniło się miasto przez ostatnie lata. Aktor w modnej stylizacji woził się stylowym MINI Cooperem, autkiem popularnym wśród młodzieży, która nie narzeka na brak gotówki.  Wcześniej – z powodu pandemii koronawirusa – nie był tu przez dwa lata. Doglądał tu także swoich biznesów, którymi zajmuje się teraz jego syn Mikołaj. Kondrat nie zabawił jednak nad Wisłą zbyt długo, szybko zatęsknił za hiszpańskim słońcem i wrócił do swojej hacjendy w Alicante. Zobaczcie wizytę Marka Kondrata w galerii poniżej i dajcie znać co myślicie o jego aktorstwie, zostawiając komentarz. 

Córeczka odmłodziła Marka Kondrata. Tak zmieniło to ojcostwo

Edyta Górniak w Krakowie. Nie uwierzysz jaki dała napiwek

QUIZ. Największe POLSKIE PRZEBOJE. Dokończysz refren?

Pytanie 1 z 15
„Jolka, Jolka, pamiętasz” to jeden z największych hitów Budki Suflera. Jak zaczynała się ta piosenka? Jolka, Jolka, pamiętasz…
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany