Takim autem Marek Kondrat jeździ po Krakowie! Modny, hybrydowy i praktyczny jak scyzoryk - GALERIA

2021-04-22 12:34 CLS
Takim autem Marek Kondrat jeździ po Krakowie
Autor: ART SERVICE Takim autem Marek Kondrat jeździ po Krakowie

Marek Kondrat, fenomenalny aktor teatralny i filmowy, znany także z pracy lektora, scenarzysty i reżysera, po długiej przerwie wrócił do Polski. W ciągu roku celebryta więcej czasu spędza w słonecznej Hiszpanii, jednak kiedy i u nas zaczynają kwitnąć kwiaty, wraca do swojego ukochanego Krakowa. Razem ze swoją młodą i piękną żoną Antoniną, został przyłapany za kierownicą modnego praktycznego jak scyzoryk auta. Co to za model?

Marka Kondrata nie tak łatwo spotkać na ulicy. Wszystko przez to, że od wielu lat większość czasu spędza w słonecznej Hiszpanii, gdzie też mieszka ze swoją rodziną. Tak odległe miejsce pozwoliło mu na dobre odciąć się od blasku fleszy. Kiedy jednak wraca do Polski, a dzieje się to bardzo rzadko, od paparazzi nie może się opędzić. Zgodnie z tradycją, pierwszym punktem na liście atrakcji był Kraków, czyli miasto, które dla aktora znaczy najwięcej. Celebryta, wraz ze swoją piękną i młodą żoną Antoniną, został przyłapany na mieście w modnym, młodzieżowym i praktycznym samochodzie. Co to za auto?

Sprawdź: Kuba Wojewódzki z najdroższym SUV-em świata! To jak lot w pierwszej klasie, kosztuje krocie - GALERIA

Takim autem Marek Kondrat jeździ po Krakowie
Autor: ART SERVICE Takim autem Marek Kondrat jeździ po Krakowie

Kolorowy i przestronny

Auto, którym Marek Kondrat z rodziną postanowił pozwiedzać Kraków, to praktyczny, modny i bardzo młodzieżowy crossover. Ten niebieski miejski SUV z białym dachem i lusterkami to MINI Cooper S E Countryman ALL4 [TESTOWALIŚMY GO], czyli hybryda typu plug-in z napędem na wszystkie koła. Pod maską tego modelu pracuje benzynowy silnik o pojemności 1,5-litra, który generuje 136 KM, jednak nie działa on sam. W duecie z elektrycznym silnikiem o mocy 88 KM (65 kW), łączna moc systemowa wynosi 224 KM.

Zobacz: TEST MINI Countryman Cooper S E ALL4: elektryczny, sportowy czy terenowy?

Cały moment obrotowy jest przekazywany na wszystkie cztery koła za pośrednictwem 6-biegowej skrzyni automatycznej Steptronic. Co więcej, litowo-jonowe akumulatory o pojemności 7,6 kWh, w których gromadzona jest energia elektryczna, pozwalają na przejechanie (według deklaracji producenta) do 40 km na samym prądzie. Auto można naładować za równo za pomocą ładowarki, jak i domowego gniazdka. Aktualnie ceny takiej hybrydowej wersji Countrymana startują w polsce od 154 500 zł.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze