Wieniawa ruszyła w trasę

2021-08-05 4:33
Wieniawa ruszyła w trasę
Autor: instagram Wieniawa ruszyła w trasę

Julia Wieniawa (23 l.) i Nikodem Rozbicki (29 l.) od pewnego czasu są niemal nierozłączni. Aktorska para cieszy się wspólnym czasem i uczuciem, które ich łączy. Oboje uwielbiają też podróże. W tym roku byli już na Zanzibarze, w Grecji, a także nad polskim morzem. Teraz wyruszyli na podbój zachodniej Europy. Zaczęli od Amsterdamu.

Mówi się, że Wieniawa i Rozbicki mają ambitny plan, aby w krótkim czasie zwiedzić jak najwięcej miejsc na Zachodzie. Właśnie pochwalili się w sieci zdjęciami z miasta kanałów i rowerów. Celebryci zachwycają się Amsterdamem. Zwiedzają stolicę Holandii, podziwiając jej architekturę, a także smakując dania z tamtejszych restauracji. Po uśmiechach widać, że dobre humory ich nie opuszczają.

Pierwszy przystanek – Amsterdam – napisała aktorka na Instagramie.

Zakochani tym razem nie wykupili wycieczki w opcji all inclusive w biurze podróży, ale bez problemu sami organizują sobie czas i atrakcje. Zaopatrzyli się w odpowiednie przewodniki. Sugerują się również opiniami i recenzjami w internecie poszczególnych miejsc. Jak dotąd się nie zawiedli.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE