Nie chcą „Miłości” Piaska w Polsce

2021-08-04 5:13
Nowy teledysk Andrzeja Piasecznego
Autor: teledysk Andrzej Piaseczny "Miłość"/akpa Nowy teledysk Andrzeja Piasecznego

Piosenka Andrzeja Piasecznego (50 l.), pt. „Miłość” wywołała jakiś czas temu nie lada sensację. Choć zrobiło się o niej głośno jeszcze zanim powstał klip. Okazuje się, że po oficjalnej premierze nie wszystkie rozgłośnie radiowe w Polsce chcą grać utwór opowiadający o gejowskiej miłości. Piasek święci za to tryumfy zagranicą. Docenili go Brytyjczycy, Niemcy i Włosi.

Numer „Miłość”, do którego współautorką Majka Jeżowska (61 l.) został nominowany do International Music Video Awards London 2021 oraz do IMVA Munich 2021 oraz IMVA Rome 2021. Teledysk wygrał w Rzymie w kategorii najlepszy teledysk LGBT! Niestety w naszym kraju piosenka jest niedoceniona, a większość rozgłośni radiowych w ogóle nie chce jej grać.

– Prawo do miłości i szacunku dla niej jest podstawowym prawem człowieka – mówi krótko Piasek.

- Rzym to miasto otwarte na różnorodność, które doceniło „Miłość” i wcale się nie dziwię! Zwyczajna historia dwóch zakochanych w sobie chłopaków, zakończona ślubem, pięknie sfilmowana przez zawodowców. Uważam, że każda miłość jeśli jest szczera jest piękna – opowiada „Super Expressowi” Majka. 

Na piosenkę „Miłość” możecie natrafić m.in. w radiu SuperNova.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE