Zenek Martyniuk i jego żona, Danuta Martyniuk

i

Autor: AKPA Zenek Martyniuk i jego żona, Danuta Martyniuk

Dziś rano żona Zenka Martyniuka przekazała tragiczne wiadomości. Nie żyje najbliższy członek ich rodziny

2021-05-06 14:23

Dziś rano żona Zenka Martyniuka przekazała tragiczne wiadomości. Rodzina króla disco-polo przeżywa teraz bardzo trudne chwile. Danuta Martyniuk poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych o dramacie, który właśnie ich spotkał. Nie żyje jeden z najbliższych członków ich rodziny, a Zenek Martyniuk z żoną i synem pogrążyli się w żałobie. Poznaliśmy smutne szczegóły.

Mimo że Zenek Martyniuk jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd disco-polo i żyje w nieustannym biegu, wielokrotnie podkreślał, że najważniejsza jest dla niego rodzina. Nie raz wspominał w wywiadach, że najwięcej przyjemności sprawia mu czas spędzony w domu w otoczeniu najbliższych mu osób. Okazuje się, że rodzinę gwiazdora spotkał właśnie prawdziwy dramat. O wszystkim na swoim Facebooku poinformowała żona Zenka Martyniuka.

Żona Zenka Martyniuka przekazała tragiczne wiadomości. Danuta Martyniuk najpierw straciła ojca, teraz mierzy się ze śmiercią kolejnej najbliższej osoby

Dziś rano żona Zenka Martyniuka poinformowała, że wczoraj zmarła jej matka. Żona króla disco-polo wcześniej straciła też ojca.

- Nasza Kochana Mamusia odeszła wczoraj. Na zawsze w naszych sercach pozostaniesz. Dolaczylas Mamusi do naszego tatusia a do Swego męża. Spoczywaj w Pokoju - napisała Danuta Martyniuk.

NIE PRZEGAP: Nauczyciele aż osłupieli na jego widok! Nie uwierzycie, jak Michał Szpak odstrzelił się na maturę!

Rodzina przeżywa teraz bardzo trudne chwile. Zenek Martyniuk w rozmowie z "Faktem" wyznał, że on także bardzo przeżył śmierć teściowej.

- Jest nam smutno, bo odeszła nasza druga mama. Obecnie załatwiamy wszelkie formalności związane z pogrzebem. Nasza rodzina jest zgrana, więc jakoś dajemy radę w tym trudnym czasie - powiedział tabloidowi król disco-polo.

Według doniesień gazety matka Danuty Martyniuk zmarła w wieku 72 lat. Kobieta jeszcze niedawno walczyła z koronawirusem, a potem doszły do tego także inne komplikacje ze zdrowiem. Ostatecznie trafiła do jednego z białostockich szpitali. Zobaczcie niżej poruszający wpis i zdjęcie, które zamieściła żona Zenka Martyniuka w sieci. 

NIE PRZEGAP: Myśleliście, że Wiśniewski przegiął z imionami swoich dzieci? Nie uwierzycie, jak nazywają się dzieci innych polskich gwiazd! [ZDJĘCIA]

NIE PRZEGAP: Na jej widok ludzie aż mają ciarki i przecierają oczy ze zdumienia! Do sieci trafiły zdjęcia córki Natalii Kukulskiej!

Koronawirus: Zenek Martyniuk uczy, jak myć ręce

QUIZ. Krzysztof Krawczyk i jego piosenki. To możliwe, że znasz wszystkie?

Pytanie 1 z 10
Którą z poniższych piosenek śpiewał K. Krawczyk razem z zespołem Trubadurzy, którego był współzałożycielem