Zwycięzca Prince Charming dostał pracę w Polsacie

i

Autor: Instagram @oliwer_kubiak, AKPA

Zwycięzca "Prince Charming" dostał pracę w Polsacie. Czym się zajmuje?

2022-04-01 10:00

Oliwer Kubiak (27 l.) to zwycięzca pierwszej edycji gejowskiego show "Prince Charming". Chłopak zdobył serce Jacka Jelonka (36 l.), czyli tytułowego księcia. Przed laty Oliwer rozważał karierę polityczną lub artystyczną, jednak nie udało mu się zrealizować tych planów. Później wyznał, że chciałby pracować w telewizji. Wygląda na to, że jego marzenie zostało spełnione!

Oliwer Kubiak to zwycięzca "Prince Charming", czyli pierwszego gejowskiego reality show w Polsce. Jego premiera miała miejsce w październiku 2021 roku, zaś finał - w grudniu. Chłopak podbił serce Jacka Jelonka, tytułowego księcia i głównego bohatera programu. Związek obu mężczyzn przetrwał. Są szczęśliwą parą i mieszkają razem w Warszawie, a niedawno spędzili urlop na Malcie.

Jacek Jelonek pracuje w modelingu. Ma na swoim koncie sesje zdjęciowe dla prestiżowych magazynów z całego świata, m.in. "Vogue España". Pojawił się również przed obiektywem polskiego fotografa, Marcina Tyszki. Jego partner studiował stosunki międzynarodowe i rozważał karierę polityczną. Ostatecznie jednak zrobił kurs z grafiki i chciał założyć studio graficzne. Niestety, te plany również spaliły na panewce. W rozmowie z "Jastrząb Post" chłopak wyznał, że ciągnie go do telewizji:

Wkręciły mnie produkcje telewizyjne. To jak wszystko działa. Będę się rozwijać w tym kierunku, tylko nie przed kamerą, a za kamerą. To jest fascynujące.

Jak wynika z ostatniej relacji Jelonka na Instagramie, Kubiakowi udało się spełnić marzenie o pracy w telewizji. Chłopak będzie prowadził castingi do show stacji Polsat. Przy okazji potwierdził medialne doniesienia, że po sześciu latach na antenę wróci program "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia":  

- Dzisiaj Oliwer Kubiak prowadzi otwarty casting do "Hell's Kitchen". Kto chętny i ciekawy, niech wpada - napisał.

Show Polsatu emitowany był od 2014 do 2016 roku. Pierwsze pięć edycji prowadził Wojciech Modest Amaro, właściciel restauracji Atelier Amaro, a szóstą - Michał Bryś. Casting do najnowszego sezonu właśnie trwa. Podobnie jak w poprzednich latach, zwycięzca programu otrzyma nagrodę w wysokości 100 tys. złotych. Nie wiadomo jeszcze, kto zostanie jego prowadzącym.

Zobacz zakochane pary polskiego show-biznesu w naszej galerii!

Sonda
Oglądałeś program "Prince Charming"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany