Legendarna prezenterka TVP skazana na specjalistyczny ośrodek. Mąż jest bezradny

2020-11-26 13:41 ksz
Legendarna prezenterka TVP skazana na specjalistyczny ośrodek. Mąż jest bezradny
Autor: AKPA/Forum

Bogumiła Wander (77 l.) to polska spikerka i prezenterka Telewizji Polskiej. Zmaga się z przykrą chorobą, która znacznie zmieniła jej życie. Prezenterka przebywa w specjalistycznym ośrodku. Mąż gwiazdy czuje się bezradny, ubolewa nad tym, że nie może jej odwiedzać. Przekazał od lekarzy najnowsze informacje o jej stanie zdrowia. Bogumiła Wander była legendą polskiej telewizji. Zobaczcie w naszej galerii, jak bardzo się zmieniła.

Bogumiła Wander zdobyła ogromną popularność w pracy dla Telewizji Polskiej. Prowadziła także wiele dużych imprez, m.in. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu czy festiwal w Sopocie. Spełniała się w tym zawodzie aż do 2003 r. Później pojawiała się w różnych programach w roli ekspertki.  Jej drugim mężem od 2005 r. jest żeglarz Krzysztof Baranowski. Długo przed ślubem łączył ich płomienny romans. Dwa lata temu legenda telewizji wyznała, że ich związek jest ciągle pełen namiętności, a seks ze znany kapitanem jest najlepszy w jej życiu.Wcześniej nawet nie wiedziałam, że może być taka namiętność. Niestety gorące uczucie przerwała choroba prezenterki. Bogumiła Wander z powodu choroby Alzheimera przebywa w specjalistycznym ośrodku w Konstancinie pod Warszawą. 

Zygmunt Chajzer poważnie chory. Dziś ma operację. Syn zdradził dramatyczne szczegóły

Krzysztof Baranowski nie może spotykać się z żoną, o czym opowiedział na łamach "Faktu". Mijają dwa lata, odkąd Bogumiła Wander przebywa pod opieką lekarzy. Mąż regularnie ją odwiedzał. Pandemia ich rozdzieliła. Została próba skontaktowania się z ukochaną przez telefon. Mąż legendarnej spikerki jest zdany na lekarzy, którzy informują go o stanie zdrowia żony: - Rozmawiam z dyrektorem ośrodka i jestem na bieżąco informowany o stanie zdrowia Bogusi. Dostaję regularnie też jej zdjęcia. U żony wszystko w porządku.

Nie żyje gwiazda filmu "U Pana Boga w ogródku". Mieszkał w koszmarnych warunkach

Marek Perepeczko. Tak wygląda grób słynnego Janosika. Niezapomniani
Najnowsze