Małżeństwo przyłapane

Imieniny Anny Komorowskiej. Ale luksusy, stoisko z lodami i ogromny sękacz!

2023-07-29 20:24

Była pierwsza dama Anna Komorowska postanowiła zaszaleć! Ma do tego dobry powód, bowiem imieniny to doskonała okazja do imprezowania. Trzeba przyznać, że dołożyła starań, by wszyscy doskonale się bawili. W przygotowaniach pomagał jej mąż, były prezydent Bronisław Komorowski.

Anna Komorowska postanowiła zorganizować swoje imieniny na bogato! W ogrodzie posiadłości byłej pary prezydenckiej w Budzie Ruskiej stanęła biała altana. W środku zaś ustawiono krótkie stoły, do których dostawiono krzesła przysłonięte białym materiałem. Dekoracje na stołach także robiły wrażenie! Uwagę zwracały zwłaszcza elegancko postawione serwetki.

Przed imprezą Bronisław Komorowski wszystko szykował, a do domu byłej pary prezydenckiej przywieziono duże zakupy. Z bagażnika auta wyjmowali wielkie torby zakupów. Wśród frykasów znalazło  się między innymi jedno z ulubionych ciast Polaków czyli sękacz, regionalny przysmak. Prawdziwą atrakcją dla gości musiała być jednak lodówka do lodów, dzięki której można w ogrodzie zjeść lody w kulkach! Na pewno nie zabraknie bogatego wyboru smaków, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Całe popołudnie Komorowski przy pomocy innych krzątał się między domem a ogrodem, przynosząc smakołyki i dopinając wszystko na ostatni guzik. Oczywiście mógł liczyć na wsparcie Anny Komorowskiej. Były prezydent nie lenił się, pracował cały czas. Takie imieniny to prawdziwy luksus! Wszyscy goście na pewno bawili się świetnie.

Sonda
Obchodzisz imieniny?
Wieczorny Express -Dariusz Joński 2
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany