Szokujące wyznanie

Korwin-Mikke ujawnił pikantne szczegóły z sypialni

2023-09-13 5:00

Janusz Korwin-Mikke (81 l.) zdążył nas już przyzwyczaić, że nie ma dla niego tematów tabu, jednak swoim ostatnim wyznaniem znów udało mu się zaszokować. Współprzewodniczący Konfederacji po raz pierwszy zdobył się na tak intymne wyznanie na temat szczegółów swojego życia z młodszą o 44 lata żoną Dominiką (37 l.). - Posiadanie w łóżku katolickiej feministki jest trudne i skomplikowane - mówi nam z rozbrajającą szczerością Janusz Korwin-Mikke.

Tak się zaczęło: "Nie mogę oderwać oczu od pani oczu"

Nie jest tajemnicą, że trzecia żona Janusza Korwin-Mikkego od samego początku była zafascynowana jego intelektem. Poznali się, gdy jako młodziutka, 22-letnia aktywistka pojawiła się na spotkaniu UPR ze swoim politycznym idolem. - Byłam jedną z wielu, a on zwrócił na mnie uwagę, przechodziłam obok ciasnym przejściem, wpatrzona jak zawsze w prezesa... i on powiedział: "Nie mogę oderwać oczu od pani oczu", a ja mówię: "Niech pan nie odrywa" no i się zaczęło - wspominała żona Korwina w jednym z wywiadów pierwsze chwile wspólnej fascynacji.

Korwin-Mikke: "Posiadanie w łóżku katolickiej feministki jest trudne"

Teraz jednak sam poseł Korwin-Mikke uchylił nieco drzwi do małżeńskiej sypialni i zdradził, jak układają się intymne relacje między małżonkami. -  Moja żona jest katolicką feministką. A posiadanie w łóżku katolickiej feministki jest trudne i skomplikowane - wyznaje nam Janusz Korwin-Mikke. Dopytywany co ma konkretnie na myśli, dodaje: - Porządna feministka musi się domagać szacunku. I ja to oczywiście szanuję. To jest zupełnie dla mnie naturalne - zapewnia Janusz Korwin-Mikke.

QUIZ. Czy ta wypowiedź polityka jest prawdziwa? Pytania dla śledzących "Wiadomości" i "Fakty"

Pytanie 1 z 12
Czy to prawdziwa wypowiedź Donalda Tuska: "Gdy widzę te pląsy u Rydzyka, to jestem dumny z Polski"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany