Kryzysy w małżeństwie Jarosława Gowina! Były wicepremier ujawnił prawdę

Jarosław Gowin strzeże swojego życia prywatnego niczym oka w głowie. O swojej rodzinie na ogół nic nie mówi w mediach. W programie "Politycy od kuchni" były wicepremier zrobił wyjątek i opowiedział o relacjach z małżonką, z którą wziął ślub niemal 40 lat temu. Para ma trójkę dzieci: Zbigniewa, Weronikę i Ziemowita. Jak układa się w małżeństwie lidera Porozumienia? W rozmowie z Piotrem Lekszyckim i Kamilem Szewczykiem Jarosław Gowin ujawnił prawdę o związku z Anną.

Jarosław Gowin w programie "Politycy od kuchni" pokazał, jak mieszka w wynajmowanym mieszkaniu w Warszawie. Lider Porozumienia w stolicy żyje jak kawaler - sam pierze, sprząta, prasuje i gotuje. Jego specjalnością są kotlety schabowe. Prawdziwy dom Jarosława Gowina znajduje się jednak w Krakowie, gdzie lider Porozumienia mieszka ze swoją żoną - Anną Gowin. Były wicepremier w rozmowie z Kamilem Szewczykiem i Piotrem Lekszyckim wspominał też o swojej depresji, którą udało mu się pokazać dzięki pomocy lekarzy i najbliższych. Rodzina w życiu Jarosława Gowina odgrywa szczególną rolę. W czasach, gdy rozwody są coraz bardziej powszechne, imponujący staż małżeński robi wielkie wrażenie. Nawet w tak udanym związku nie zawsze jednak wszystko się układa. Lider Porozumienia przerwał milczenie i opowiedział o kryzysach w swoim małżeństwie.

W naszej galerii prezentujemy, jak mieszka Jarosław Gowin

Kryzysy w małżeństwie Jarosława Gowina

Dziennikarze "Super Expressu" wprost spytali Jarosława Gowina, jak mu się układa w małżeństwie. - Skoro wytrzymaliśmy ze sobą zupełnie dobrze blisko 40 lat, to to jest kawał życia i najlepszy dowód na to, że wybór był właściwy - podkreślił były wicepremier. Nie oznacza to jednak, że zawsze między małżonkami jest różowo. Kryzysy się zdarzają. 

Czytaj też: Jarosław Gowin szczerze: Nie boję się zemsty Kaczyńskiego 

Nie ma związków kobiety i mężczyzny bez kryzysów. Oczywiście kryzysy się zdarzały i zdarzają - zdradził Jarosław Gowin.

Kim jest żona Jarosława Gowina? 

Małżonka byłego wicepremiera nie udziela się w mediach i stroni od błysku fleszy. Ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu i przekładała na ten język książki, m. in. Normana Davisa. Żona Jarosława Gowina chyba tylko raz udzieliła wywiadu. Było to ponad 10 lat temu. W rozmowie z "Gazetą Krakowską" Anna Gowin opowiedziała m.in. o pierwszych latach związku. - Na studia pojechałam do Poznania, bo tam odbywał się centralny etap olimpiady z języka angielskiego, w którym brałam udział, a Uniwersytet Adama Mickiewicza miał wtedy najsilniejszy w Polsce ośrodek anglistyki. Tam spędziłam pięć przepięknych lat. A ostatni rok już był z Jarkiem, po ślubie. On kończył wtedy studia w Krakowie i pisaliśmy razem swoje prace magisterskie - wspominała małżonka lidera Porozumienia. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany