MAMY ZDJĘCIA

Porównaliśmy suknie ślubne córek premierów. Kasia Tusk i Ola Morawiecka postawiły na ten sam styl!

2023-06-22 12:43

W minioną sobotę odbył się ślub córki premiera Mateusza Morawieckiego, Oli Morawieckiej. Natomiast kilka lat temu swój ślub miała inna premierówna, Kasia Tusk. Porównaliśmy zdjęcia ślubne obu panien młodych. I zauważyliśmy jedno: miały one suknie ślubne w takim samym stylu. Popatrzycie tyko na zdjęcia z naszej galerii.

Ola Morawiecka, starsza córka premiera, w ostatnią sobotę wzięła ślub. Miłość, wierność i uczciwość małżeńską ślubowała swojemu wieloletniemu ukochanemu Dariuszowi. Uroczystość odbyła się w kościele św. Andrzeja Boboli, a po nim odbyło się wesele na 150 osób! Wśród gości nie zabrakło prezesa PiS. "Super Express" pierwszy powiadomił o tym wydarzeniu. Jak wiemy suknia ślubna Morawieckiej była w typie księżniczki: biała, elegancka, klasyczna z koronkowymi ozdobami. Z ciekawość sprawdziliśmy, jaką suknię ślubną miała córka premiera Donalda Tuska, Kasia Tusk, która zresztą trzymała w tajemnicy wiadomość o tym, że została małżonką Staszka.

Suknie ślubne: Kasi Tusk i Oli Morawieckiej. Premierówny postawiły na taki sam styl!

Okazuje się, że obie panny młode miały bardzo podobne suknie ślubne! Obie postawiły na klasyczny typ księżniczki. Wybrały klasyczną biel i elegancję, suknia Kasi miała koronkową górę i długie rękawy z koronki, tak samo było w przypadku sukni Oli: koronkowa góra i długie rękawy z koronki. Jedyna różnica była taka, że suknia córki Tuska była zabudowana i nie odsłaniała dekoltu, a w przypadku córki Morawieckiego suknia miała dekolt. Obie panny młode miały też bardzo podobne fryzury, zrezygnowały z koków czy upięć, a postawiły na prostotę, czyli rozpuszczone włosy. Zobaczcie zdjęcia z obu ślubów w galerii niżej: 

Politycy od Kuchni - Mateusz Morawiecki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany