Szokujące słowa 22-letniej Wiktorii! Jak widzę staruchów, to mnie krew zalewa

i

Autor: Shutterstock Szokujące słowa 22-letniej Wiktorii! "Jak widzę staruchów, to mnie krew zalewa

Co się dzieje z młodymi?!

Skandaliczne słowa 22-letniej Wiktorii. "Jak widzę teraz staruchów, to mnie krew zalewa"

2023-03-01 14:13

Konflikty międzypokoleniowe to nic nowego. Były, są i będą. Mimo to w ogólnie przyjętych normach społecznych obowiązuje coś takiego jak szacunek dla osób starszych. Część dzisiejszej młodzieży o tym zapomina. 22-letnia Wiktoria na Twitterze podzieliła się swoimi przerażającymi refleksjami. Młoda dziewczyna bezpardonowo zaatakowała ludzi starszych, których nazwała "staruchami". Dalej było jeszcze ostrzej. A poszło m.in o... ekologię.

Skandaliczne słowa o seniorach. Wulgarne określenie

Emeryci i generalnie ludzie starsi mają inne spojrzenie na świat. Tak było zawsze. Młodość rządzi się swoimi prawami, a starość swoimi. Do tego w Polsce wielu seniorów zostało ciężko potraktowanych przez los, żyjąc wiele lat w Polsce Ludowej. Część emerytów pamięta jeszcze piekło II wojny światowej. Tym bardziej szokują skandaliczne słowa 22-letniej Wiktorii, która jest dość popularną użytkowniczką Twittera. - Mam 22 lata, ale jak widzę teraz staruchów, to mnie krew zalewa! No tak nie**jebanych ludzi, to nie widziałam. Nie wiedzą co to bezpłatne nadgodziny, nie wiedzą, co to jest wynajem 12-metrowego mikroapartamentu za 2200 + opłaty i czynsz. Nie mają szacunku do ekologii - wyliczała młoda kobieta.

Internauci oburzeni po słowach 22-letniej Wiktorii: "Na szacunek pracuje się całe życie"

Na tym nie poprzestała. Sama siebie spytała, gdzie "popełniliśmy błąd". Okazuje się, że... nigdzie. "Myślą, że globalne ocieplenie przyszło same. Gdzie popełniliśmy błąd? Nigdzie, to nie nasza wina" - oceniła. Internauci są oburzeni. - Ale wiedzą, co to pracować, oszczędzać i żyć za swoje i wiedzą, co to jest szacunek dla drugiego człowieka, czego i pannie życzę. Bez odbioru - skomentowała oschle jedna z użytkowniczek Twittera. - Poczekam, jak będziesz w takim wieku, jak Ci starzy ludzie i młodzi będą traktować Cię tak samo, jak Ty traktujesz "starych" ludzi. Coś mi mówi, że na starość skończysz w os**nym pampersie sama jak palec w DPS. Na szacunek pracuje się całe życie, także tego no - tak ponurą wizję przyszłości rysował Wiktorii inny internauta.

Sonda
Czy ludziom starszym należy się szacunek?
Wiktoria o staruszkach

i

Autor: Twitter Wiktoria o staruszkach
Czy Donald Tusk i Jarosław Kaczyński powinni przejść na emeryturę? Politycy odpowiadają
Nasi Partnerzy polecają