Ale romantycznie!

Wyjątkowa uroczystość! Adrian Zandberg był świadkiem na ślubie posła Koniecznego [MAMY ZDJĘCIA]

2023-06-26 11:57

To był wyjątkowy dzień w życiu posła Macieja Koniecznego (43 l.) z Lewicy Razem. W sobotę 24.06 założył obrączkę na palec swojej ukochanej. Jego wybranka to Urszula Łobodzińska, działaczka związkowa. Poseł Adrian Zandberg miał tego dnia wyjątkową rolę - był świadkiem pana młodego. Maciej Konieczny to nie tylko jego kolega z poselskich ław, ale przede wszystkim wieloletni przyjaciel Zandberga.

Ślub w stylu rustykalnym: naturalnie i z prostotą

Uroczystość ślubna odbyła się w jednej z mazowieckich wsi. Państwo młodzi - Urszula Łobodzińska i Maciej Konieczny - złożyli sobie uroczystą przysięgę małżeńską w malowniczym otoczeniu, na świeżym powietrzu, a później rozpoczęło się świętowanie! Goście bawili się w specjalnie udekorowanej wiejskiej stodole. Było pięknie, naturalnie i swojsko. Panna młoda miała na sobie suknię w stylu rustykalnym, idealnie wpisującym się w klimat miejsca i uroczystości. Była biała, prosta z ażurowymi szydełkowymi ornamentami. A do tego ukochana posła Koniecznego miała bukiet białych róż. 

Państwo młodzi tak właśnie wymarzyli sobie ten wyjątkowy w ich życiu moment. Chcieli, żeby było prosto, blisko natury i bez zbędnego przepychu. Były polne kwiaty, leśne zapachy i czerwcowy świergot ptaków. W trakcie uroczystości pan młody - w eleganckim szarym garniturze -  składał przejęty uroczyste słowa przysięgi małżeńskiej przed kierowniczką Urzędu Stanu Cywilnego. Potem zakochani założyli sobie na palec proste złote obrączki.

Życzenia od świadka pana młodego - Adriana Zandberga

Po uroczystości krótkie przemówienie wygłosił świadek - współprzewodniczący Lewicy Razem Adrian Zandberg. Mówił m.in.: "Skoro dziś liderka związkowa wychodzi za mąż za posła-socjalistę, to nie sposób nie wspomnieć: trudno w historii o bardziej zgraną parę niż lewica i związki zawodowe. Demokracja, osiem godzin pracy, płatne wakacje - to są wszystko dzieci z tego związku. Wypijmy za to, żeby Wasz był równie udany!".

Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę. Zaproszonych była setka gości, rodzina i przyjaciele. Bawili się m.in. współprzewodnicząca Razem Magdalena Biejat, świadek pana młodego Adrian Zandberg, wszyscy posłowie Razem, wielu działaczy związkowych i aktywistów. Na weselu muzykę serwował kultowy DJ z Wąsem, szeroko znany warszawskiej publiczności, także z Parady Równości.

Zakochanych połączyły ideały

Kim jest panna młoda, żona posła Koniecznego? Urszula Łobodzińska to pracowniczka sądu i działaczka związkowa. Zakochani nieraz występowali razem na wiecach i demonstracjach. I to właśnie tu panią Urszulę słychać doskonale, bo jako członek zespołu samby wykorzystuje na wiecach specjalne bębny, które grzmią w marszach. 

Maciej Konieczny to poseł na Sejm IX kadencji, współzałożyciel i członek Zarządu Krajowego Razem (2015–2020). W wyborach parlamentarnych w 2019 uzyskał mandat poselski z listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej (w ramach porozumienia Lewica) w okręgu katowickim. W Sejmie został członkiem Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych oraz Komisji Spraw Zagranicznych.  Jego znakiem rozpoznawczym jest sposób ubierania się. Konieczny często publicznie występuje w bluzach z kapturem i w sportowych spodniach. Tego wyjątkowego dnia jednak porzucił swój sportowy styl i postawił na  klasyczną elegancję.

Młodzi małżonkowie poznali się w ramach swojej działalności społecznej 10 lat temu. Razem są od trzech lat. Życzymy młodej parze samych szczęśliwych dni. A Was zapraszamy do obejrzenia galerii: 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany