Jak małe wesele!

Zakrapiane imieniny Anny Komorowskiej. Fiu, fiu, impreza na bogato! Stoły uginały się od przysmaków [ZDJECIA]

2023-07-31 8:31

Była pierwsza dama RP Anna Komorowska postanowiła uczcić swoje imieniny z przytupem! Przygotowania ruszyły pełną parą, a wszystko było przygotowane na przyjście gości. Na stole pojawiły się frykasy i napoje wyskokowe! W naszej galerii można zobaczyć zdjęcia paparazzi!

Anna Komorowska skorzystała z okazji, by uczcić swoje imieniny w wyjątkowy sposób. Choć spędziła je we własnym ogrodzie w Budzie Ruskiej, goście nie mogli narzekać na brak luksusów! Z pomocą męża, byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego, przyszykowała altanę na zewnątrz, odsłaniając pięknie przygotowane wnętrze. Przygotowano kilka stołów, do których dostawiono krzesła oplecione białą tkaniną.

Już od rana przygotowywane były pyszne przekąski, które miały stanąć na stołach. Anna Komorowska wynosiła je z domu na dużych tacach ozdobionych świeżą zieleniną. To jednak nie wszystko! Goście mogli się także częstować ogromnym sękowcem i lodami w kulkach, które były przechowywane w specjalnej lodówce. Frykasów było pełno! Do tego nie zabrakło wysokoprocentowych napojów, które Bronisław Komorowski rozstawiał na stołach.

Wieczorem zaś przybyli liczni goście, którzy z radością witali się z solenizantką, składali życzenia i obsypywali ją prezentami. W ogrodzie zrobiła się bardzo tłoczno! Pojawili się także najmłodsi goście, czyli dzieci, z którymi Anna Komorowska również się serdecznie przywitała. Całość przypomniała wręcz małe wesele! Zabawa na pewno była niezapomniana.

NIŻEJ ZNAJDZIECI ZDJĘCIA Z PRZYGOTOWAŃ DO IMIENIN ANNY KOMOROWSKIEJ:

Sonda
Obchodzisz imieniny?
Wieczorny Express - Jan Emil Młynarski
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany