Zbigniew Boniek

i

Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek

Wielka awantura

Zbigniew Boniek nazwał go "debilem". Jest riposta: "beznadziejny, żałosny"

2023-06-18 9:14

Zbigniew Boniek znany jest z tego, że nie owija w bawełnę. Szczególnie w mediach społecznościowych. Tym razem odniósł się do "dowcipnego" ataku na Donalda Tuska ze strony wiceministra klimatu i środowiska Jacka Ozdoby. Sytuacja miała miejsce po meczu Polska - Niemcy (1:0). Zbigniew Boniek nazwał polityka Suwerennej Polski "debilem". Ten ostro mu odpowiedział. Do awantury włączył się także m.in. poseł KO Michał Szczerba.

Jacek Ozdoba odpowiada Zbigniewowi Bońkowi

Zbigniew Boniek nie wytrzymał po tym, gdy Jacek Ozdoba zamieścił wpis o treści: "Polska - Tusk 1:0",  stawiając przy nazwisku lidera Platformy Obywatelskiej niemiecką flagę. - Przepraszam co to za debil? - spytał zaczepnie były prezes PZPN i jeden z najlepszych piłkarzy w historii Polski.  Wiceminister klimatu i środowiska szybko zareagował. Uderzył w czuły punkt Zbigniewa Bońka. - Powiedzmy sobie wprost: był Pan wybitnym piłkarzem, beznadziejnym trenerem i żałosnym prezesem. A o polityce nie ma Pan zielonego pojęcia. Nawet dziecko wie, że Tusk prowadził proniemiecką politykę. Czego sam Tusk nie ukrywał. Jeśli ma Pan wątpliwości i uważa Pan, że zna się na polityce, to zapraszam do debaty na ten temat. Bo wyzuwać jest łatwo, a podjąć dyskusje na argumenty dużo trudniej. O ile ma Pan odwagę! - ripostował Jacek Ozdoba.

Michał Szczerba do Jacka Ozdoby: Szorujesz o dno Odry

Do awantury włączył się też Michał Szczerba, który ze sportem ma szczególnie mocne związki. Sam trenował boks, a jego tata - Kazimierz Szczerba - to legenda polskiego pięściarstwa i dwukrotny medalista olimpijski. Poseł Platformy Obywatelskiej nie zostawił na Jacku Ozdobie suchej nitki - Szorujesz o dno Odry, którą wykończyliście! - stwierdził, nawiązując do zeszłorocznego zatrucia drugiej co do wielkości polskiej rzeki

W naszej galerii prezentujemy, jak Jacek Ozdoba pływa kajakiem

Express Biedrzyckiej - Jacek OZDOBA
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany