78-letni Korwin tylko w majteczkach i czepku. Pokazał WIELE [ZOBACZ]

2020-10-17 14:16 Jot
Janusz Korwin-Mikke Politycy od kuchnii
Autor: SUPER EXPRESS Janusz Korwin-Mikke Politycy od kuchnii

W związku z szalejącą pandemią koronawirusa, w Polsce wprowadzone zostały kolejne, nowe obostrzenia. Wśród nich znalazł się przepis o zawieszeniu działalność basenów, siłowni, czy aquaparków. Dlatego też w piątek poseł Janusz Korwin-Mikke postanowił wybrać się z rodziną na basen. - Ostatni basen w tym miesiącu? roku? dekadzie? Jak długo potrwa koronahisteria?! - zapytał na Instagramie. Pokazał też zdjęcia.

Wiadomo, że od soboty 17 października wchodzą w życie kolejne obostrzenia. Wśród nich znalazły się też te dotyczące siłowni czy basenów. Restrykcje od soboty obowiązują nie tylko w strefach czerwonych, ale i żółtych. Dlatego miłośnicy pływania postanowili skorzystać w piątek odwiedzenia pływalni. Na basen w Górze Kalwarii wybrał się też Janusz Korwin-Mikke. Poseł Konfederacji często pokazuje w mediach społecznościowych, że lubi pływać. Wystarczy wspomnieć, że w wakacje lubi spędzać czas na łonie natury, pluskając się i opalając. Teraz, przed wprowadzeniem obostrzeń związanych z koronawirusem w Polsce, Korwin-Mikke zabrał więc rodzinę, by złapać ostatnie chwile relaksu. Pokazał też serię zdjęć z basenu oraz nagranie, na których prezentuje swoją sylwetkę, ale też pokazał swoją formę pływacką. 

Trzeba przyznać, że polityk, który już za 10 dni skończy 78 lat, wygląda jak młody bóg! Internauci są zachwyceni: - Posejdon; Pozdrawiam serdecznie i proszę dalej dzielić się z nami pięknymi rodzinnymi filmikami bo są po prostu wzruszające; Facet mega inteligentny, młoda piękna żona, gromadka dzieci, zachowane wartości, honor, w pełni zachowana aktywność i sprawność fizyczna. Mężczyzna nie musi mieć płaskiego brzuszka, żeby być mężczyzną; jest forma panie Januszu - komentowali zachwyceni miłośnicy polityka. 

Express Biedrzyckiej - Bogdan Zdrojewski: Ministerstwo Zdrowia potrzebuje na czele choleryka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze