Anna Popek kusi biustem. Co za widok! [FOTO]

2021-05-06 11:34 zpl
Anna Popek. Telewizja jest jak narkotyk
Autor: Marcin Wziontek Anna Popek

Anna Popek po raz kolejny zachwyca! Dziennikarka TVP wstawiła na swoje konto na Instagramie niezwykle pikantne fotografię, która szybko podbiła serca fanów. Anna Popek pokazała bardzo głęboki dekolt. Zobaczcie najnowsze zdjęcie Anny Popek.

Anna Popek po raz kolejny pokazała swoje wdzięki. Tym razem prezenterka TVP pokazała bardzo głęboki dekolt i przy okazji pochwaliła się również biżuterią. - Lubicie biżuterię? Ja się przyznaję, że mam do niej słabość. Ale choć lubię błyskotki, to jestem wymagająca. Biżuteria, którą noszę na co dzień musi być minimalistyczna i elegancka - czytamy w jej wpisie. - Dlatego ta miedziana bransoletka od KGHM Polska Miedź S.A. , tak świetnie wpisuje się w moje gusta. Zdobi i podkreśla subtelność urody ale jej nie przyćmiewa prawda? - dodała potem. Jej fani rozpływają się w zachwytach. - Pani Aniu poprostu wielkie WoW. - Ślicznie. - Pięknie - czytamy w komentarzach. Najnowsze zdjęcie Anny Popek, które zebrało ponad poł tysiąca polubień, można zobaczyć poniżej:

Anna Popek - wiek, wykształcenie, rodzina

Anna Popek urodziła się w 1968 roku w Bytomiu. Skończyła polonistkę na Uniwersytecie Śląskim i szybko związała się z TVP, najpierw z oddziałem we Wrocławiu. Anna Popek pracowała również jako rzeczniczka Polskich Linii Lotniczych LOT. Później związała się z Panoramą, prowadziła również program "Kawa czy herbata", współprowadzi również cykl Wielkie Testy TVP. Prywatnie Anna Popek była związana z Andrzejem Popkiem, z którym rozwiodła się w 2016 roku. Dziennikarka ma dwie córki: Oliwię oraz Małgorzatę.

Karol Karski wypoczywa nad jeziorem. Nie zgadniesz co sobie kupił
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze