Będzie afera. Sikorski szykuje zasadzkę. Chce ośmieszyć Morawieckiego przy wszystkich

2021-03-18 18:57
Czym jeździ Radek Sikorski?
Autor: Radek Sikorski - Instagram Czym jeździ Radek Sikorski?

No to pięknie… Ta sytuacja może się skończyć wielkim skandalem i wybuchem afery. Były minister w rządach PiS i PO – Radosław Sikorski szykuje zasadzkę na premiera Mateusza Morawieckiego. Do całej akcji może dojść w piątek w Bydgoszczy. Jeśli ziszczą się zapowiedzi polityka opozycji, będzie naprawdę gorąco.

W piątek najwyższe władze – prezydent Andrzej Duda i premier Mateusz Morawiecki - mają wziąć udział w obchodach 40. rocznicy wydarzeń Bydgoskiego Marca. 19 marca 1981 roku doszło do tzw. prowokacji bydgoskiej. Działaczy NSZZ „Solidarność” brutalnie pobito wówczas podczas sesji Wojewódzkiej Rady Narodowej. Jednym z pobitych był znany opozycjonista, senator poprzedniej kadencji Jan Rulewski. Radosław Sikorski już zapowiedział, że będzie chciał przeszkodzić w państwowych obchodach tych wydarzeń. Nie da się ukryć, że może być gorąco. - Jutro obchody 40-tej rocznicy bydgoskiego marca '81. Udział zapowiedzieli dygnitarze PiS. Jako licealista byłem w tę pamiętną noc przed gmachem WRN i uprzedzam, że wygarnę mediom, że pana premiera Morawieckiego tam nie widziałem – zapowiedział Sikorski na Twitterze. To się naprawdę może skończyć aferą.

NIE PRZEGAP: Koniec świata?! Wasserman i Sikorski mówią jednym głosem! Takiego ciosu Macierewicz jeszcze nie przeżył

Express Biedrzyckiej - Radosław Sikorski: Rząd PiS popełnił polityczną zbrodnię
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE