Biedroń BRUTALNIE do Szydło. Padły GROŹBY

2020-01-17 7:40 CHA
Beata Szydło
Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Beata Szydło

Debata na forum Parlamentu Europejskiego na temat praworządności w Polsce odbyła się w środę, następnie eurodeputowani przyjęli rezolucję krytykującą nasz kraj. Sprawa ta nadal rozgrzewa naszych brukselskich przedstawicieli. Teraz w pyskówkę wdali się Beata Szydło i Robert Biedroń. Oj, zrobiło się gorąco!

„Parlament Europejski z niepokojem zauważa, że sprawozdania oświadczenia Komisji i organów międzynarodowych, takich jak ONZ, OBWE i Rada Europy, wskazują, że sytuacja - zarówno w Polsce, jak i na Węgrzech - pogorszyła się od momentu uruchomienia art. 7 ust. 1” - tak brzmi fragment rezolucji PE, pod którą podpisało się dwudziestu polskich eurodeputowanych. W śród nich znalazło się nazwisko Roberta Biedronia i to właśnie jego na celownik obrała sobie wzburzona Szydło.

ZOBACZ TEŻ: Wałęsa wypatrzył Szydło z koleżankami. Reakcja jak w podstawówce!

- Kandydat lewicy na Prezydenta RP europoseł Biedroń, na stojąco bije brawo po uchwaleniu rezolucji PE przeciwko Polsce – napisała była premier na Twitterze, pokazując przy okazji zdjęcie lewicowego polityka. To rozsierdziło Biedronia. Postanowił więc odpowiedzieć Szydło w brutalny sposób i pogroził jej. - Ja stoję, bo wyprostowany i dumny bronię Konstytucji. I prawda - Pani siedzi. Przepraszam, będzie siedziała – napisał, dodając hasztag Trybunał Stanu. Czekamy na odpowiedź Szydło!

Najnowsze