Chcą go usunąć z rządu! Tymczasem on jest w stanie obronić Polskę! Putin przerazi się tych zdjęć

2021-02-23 9:46 pmar
Zbigniew Gryglas
Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS Zbigniew Gryglas

Zbigniew Gryglas nie ma ostatnio zanadto radosnej miny. Wszystko przez konflikt w Porozumieniu pomiędzy Jarosławem Gowinem a Adamem Bielanem. W jego wyniku frakcja tego pierwszego oficjalnie wycofała swoją rekomendację dla Gryglasa w rządzie Mateusza Morawieckiego. Aby rozładować napięcie ostatnich dni były poseł Nowoczesnej Ryszarda Petru ruszył na strzelnicę, gdzie osiągnął imponujący wynik! Na usta ciśnie się zatem pytanie - czy Polskę stać na stratę takiego strzelca w rządzie?

Przez konflikt w Porozumieniu Jarosława Gowina wyrzucono ośmiu polityków z tej partii. Wśród nich jest trzech członków rządu: Zbigniew Gryglas, Michał Cieślak i Jacek Żalek. W związku z tym politycy utracili rekomendację władz partii do zasiadania w rządzie. - Oczekujemy dymisji polityków, którym Porozumienie cofnęło rekomendacje do sprawowania funkcji w rządzie - mówił Jan Strzeżek, wicerzecznik Porozumienia. W obronę Gryglasa zaangażował się wicepremier Jacek Sasin. - Życzyłbym sobie, żeby Zbigniew Gryglas pozostał wiceministrem, natomiast w tej chwili niczego nie mogę przesądzić. Pewnie na jego sytuację będzie wpływało również to, jak rozwinie się sytuacja w Porozumieniu (...) To są oczywiście decyzje, które będzie podejmowało kierownictwo Zjednoczonej Prawicy, bo nie można abstrahować od tego faktu, że pan premier Gowin i ta część Porozumienia, która jest przy nim cofnęła rekomendację panu ministrowi Gryglasowi- oznajmił.

Minister Gryglas nie mógł się powstrzymać. To zdjęcie to hit internetu. Komentarz Adama Federa [WIDEO]

Stres związany z niepewną przyszłością w rządzie (nieoficjalne informacje mówią też, że minister Sasin ma dla niego stworzyć nowe stanowisko w swoim ministerstwie) poseł Gryglas postanowił odreagować na strzelnicy. Gustownie przyodziany w markowy garnitur wziął w ręce karabin i... uzyskał naprawdę imponujący wynik! Co więcej, dla niedowiarków zamieścił również zdjęcie na potwierdzenie swej formy! Gryglas na strzelnicy uzyskał bowiem 98 punktów na 100 możliwych do osiągnięcia. Dodatkowo każdy z nabojów dotarł do celu. Jak napisał Gryglas: - Mój wynik na strzelnicy 98/100 . Niech się boją wrogowie Rzeczypospolitej. #Polska.

Można założyć, że jeżeli zdjęcia te dotrą do Rosji, Putin dwa razy zastanowi się nad ewentualnym najechaniem naszego kraju!

Najnowsze