Menu Jarosława Kaczyńskiego. Dyrektor biura UJAWNIA. TYLKO U NAS!

2020-06-18 6:01 KAMIL SZEWCZYK
Michał Moskal, Jarosław Kaczyński
Autor: materiały prasowe PiS, Marcin Gadomski/SE "Pan Basia" ujawnia tajemnice pracy i życia Jarosława Kaczyńskiego

Zastąpić słynną Barbarę Skrzypek (61 l.) przy Jarosławie Kaczyńskim (71 l.) w partyjnej centrali PiS na pewno nie jest łatwo, ale Michał Moskal (26 l.) daje radę! Młody polityk PiS, który od dwóch miesięcy jest prawą ręką prezesa, tylko w rozmowie z „Super Expressem” wyjawia kulisy pracy z szefem PiS! - Prezes bardzo często w nawale pracy lubi zapomnieć, że w ogóle musi coś zjeść. Przypominamy mu o tym – mówi Moskal.

W maju ujawniliśmy, że po niemal trzydziestu latach współpracy z Kaczyńskim na emeryturę odeszła Barbara Skrzypek. Ster dowodzenia, jako dyrektor biura prezydialnego partii, przejął po niej Michał Moskal, który tylko „Super Expressowi” zdradza, jak wygląda życie i praca prezesa na Nowogrodzkiej. 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Wielka zmiana u boku prezesa Kaczyńskiego. Pani Basia ODESZŁA. Wiemy, dlaczego!

- Prezes przyjeżdża najczęściej do pracy około południa, ja z kolei jestem w pracy około dziewiątej. Wita się z nami i od razu przechodzi do pracy. Wszystko musi być perfekcyjnie przygotowane. Telefonów, maili, korespondencji jest mnóstwo, nawet sto dziennie. Staramy się to wszystko układać prezesowi, segregować sprawy na pilne i mniej pilne. A w międzyczasie są jeszcze jakieś spotkania w biurze z prezesem. I Jarosław Kaczyński często w tym amoku pracy po prostu zapomina, że w ogóle musi coś zjeść – opowiada Michał Moskal.
Jak zaznacza, Kaczyński średnio wypija pięć herbat dziennie. - Prezes lubi zwykłą czarną herbatę, bez cukru – dodaje polityk. A co z obiadami? Kaczyński od dawna ma ulubioną restaurację, w której zamawiane są dla niego potrawy. - Najczęściej schabowy, ziemniaki, jakaś surówka – zaznacza Moskal.
Swojego czasu pracy nie liczy. - Świetnie mi się pracuje z prezesem, jestem przy nim w pracy tak długo, jak jestem potrzebny – kwituje Michał Moskal.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 17 VI (goście: Fogiel, Dudek, Łapiński)
Najnowsze