EURO 2020. Włodzimierz Czarzasty w "SE" przewidział wynik meczu ze Słowacją. Wiemy jak!

2021-06-15 18:00
Włodzimierz Czarzasty
Autor: Marcin Smulczyński/Super Express Włodzimierz Czarzasty

Polacy fatalnie rozpoczęli EURO 2020. Porażka z teoretycznie najsłabszą w grupie Słowacją zaskoczyła wielu kibiców i ekspertów. Jednak nie Włodzimierza Czarzastego! Wicemarszałek Sejmu w rozmowie z "Super Expressem" nie miał wątpliwości, że Polacy ulegną reprezentacji Słowacji w stosunku 1:2. Spytaliśmy lidera Lewicy w jaki sposób wytypował wynik spotkania. Odpowiedź niejednego zaskoczy! Wiemy też, czy Włodzimierz Czarzasty skorzystał na swoich profetycznych zdolnościach i zarobił na obstawieniu wyniku meczu.

Włodzimierz Czarzasty przewidział klęskę Polaków

Euro 2020 jeszcze na dobre się nie rozpoczęło, a bardzo możliwe, że dla reprezentacji Polski już się skończyło. Wszystko przez porażkę z teoretycznie najsłabszą w grupie Słowacją. Przed meczem na próżno było szukać kibiców czy ekspertów, którzy przewidywaliby porażkę kadry Paulo Sousy, nie mówiąc o wskazaniu dokładnego wyniku 1:2. Najmniejszych problemów nie sprawiło to jednak Włodzimierzowi Czarzastemu!

Nie przegap: EURO 2020. Jak wypadną Polacy? Czarnecki pewny wyjścia z grupy, Czarzasty nie ma złudzeń

Polacy zagrali tak, jak potrafili. Koń jaki jest, każdy widzi. Zagrali tak, jak zawsze. Czy w przeciągu ostatnich kilku lat grali inaczej? Nie można się spodziewać, że jak ktoś ma w notowaniach 5 proc., to w wyborach nagle weźmie 16 proc. Nie można spodziewać się po drużynie, która generalnie gra fatalnie, żeby nagle zagrała dobrze - ocenia w rozmowie z "Super Expressem" wicemarszałek Sejmu.

Wicemarszałek zdradza, jak wytypował wynik

Jak Włodzimierz Czarzasty przewidział wynik meczu Polska-Słowacja?

- Codziennie jestem nawiedzany przez różne myśli dotyczące polityki i dotyczące sportu - odpowiada nam w swoim stylu wicemarszałek Sejmu.

Gdyby Włodzimierz Czarzasty obstawił wynik meczu u bukmachera, z pewnością zgarnąłby niezłą sumkę.

Obstawiłbym gdzieś ten wynik, ale ponieważ obstawiłem go dla "Super Expressu", to uznałem, przez lojalność dla waszego pisma, że będzie to wasza ekskluzywna wiedza. Dałem wam wyłączność - komentuje wicemarszałek Sejmu.

Jan Tomaszewski po meczu Polska - Słowacja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE