Zięć Hermaszewskiego PRZYŁAPANY! To BARDZO ZNANY POLITYK! Co tam się dzieje?! [ZDJĘCIA]

2020-11-10 5:45
Mirosław Hermaszewski i Ryszard Czarnecki
Autor: archiwum se.pl Mirosław Hermaszewski i Ryszard Czarnecki

Na naukę nigdy nie jest za późno! Szczególnie, jeśli chodzi o duszenie w zarodku błędów wychowawczych w relacjach z dziećmi! Z takiego założenia wyszedł europoseł, prywatnie zięć słynnego kosmonauty Mirosława Hermaszewskiego, Ryszard Czarnecki (57 l.), który tego dnia wybrał się w intelektualną podróż!

Aż trudno w to uwierzyć, ale Ryszard Czarnecki buszował po półkach z książkami bite dwie godziny! Intelektualna podróż, jaką sprawił sobie europoseł wertując słowniki, czy książki poradnikowe dla dzieci i rodziców, musiała mu sprawić wielką frajdę! - Słowniki do nauki języków obcych były dla 11-letniego syna i książka o tym, dlaczego rodzice tak cię wkurzają również. Ale ja też ją przeczytam, żebyśmy mieli możliwość dyskusji na ten temat. Podszkolę się jeszcze bardziej z tego, jak uniknąć może błędów wychowawczych – uśmiecha się w rozmowie z nami Ryszard Czarnecki. A co kupił dla siebie? - Dla siebie wybrałem książkę o różnych anegdotach i wielkich politykach – kwituje Ryszard Czarnecki.

ZOBACZ TAKŻE: WOJNA na klaty europosłów PiS! "Karol, pakuj jak ja!"

Jan Maria Tomaszewski. Polityczny spacer
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE