Fani długo czekali. Świetnie wieści o Oli Kwaśniewskiej

2021-08-15 9:31
Aleksandra Kwaśniewska
Autor: AKPA Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska może pochwalić się sporym gronem wiernych fanów. Dziennikarka zaskarbiła sobie ich sympatię dystansem do siebie, poczuciem humoru i naturalnością. Teraz dotarły do nich świetnie wieści dotyczące Jolanty Kwaśniewskiej. Są powody do radości.

Aleksandra Kwaśniewska pilnie strzeże informacji o swoim życiu prywatnym. Na jej Instagramie niewiele można zobaczyć – tylko czasem córka pary prezydenckiej decyduje się pokazać, co u niej słychać. Nie dziwne więc, że i o tej radosnej informacji nie wiele mówi. Można jednak spotkać się z wiadomością,  że Aleksandra Kwaśniewska pojawi się już niedługo na antenie TVN Style jako współprowadząca „Miasto kobiet”. Miałaby występować u boku Marzeny Rogalskiej, która potwierdziła, że wraca do stacji. Plejada postanowiła spytać córkę Jolanty Kwaśniewskiej, czy to prawdziwe pogłoski. – Nie potwierdzam ani nie zaprzeczam – miała odpowiedzieć tajemniczo Aleksandra Kwaśniewska. Nie wykluczone jednak, że faktycznie pojawi się na naszych ekranach, zwłaszcza biorąc pod uwagę jej wcześniejszą współpracę z TVN, gdzie było chociażby reporterką „Dzień dobry TVN”, prowadziła program o kulisach „Tańca z gwiazdami” czy talk show „Mała czarna”. Na TVN Style mogliśmy ją także oglądać w programie „Matki i córki, czyli rodzinny galimatias”, gdzie towarzyszyła jej Jolanta Kwaśniewska. Tymczasem w naszej galerii możesz zobaczyć, jak córka pary prezydenckiej prezentuje się w kostiumach kąpielowych!

Nie przegap: Takiej Oli Kwaśniewskiej nie znacie! Porażające zdjęcia, wszyscy oniemieli

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE