Monika Olejnik w dziwnym miejscu. Ola Kwaśniewska odpowiada w wymowny sposób

2021-07-23 17:36
Monika Olejnik
Autor: SE Monika Olejnik

Monika Olejnik opublikowała na swoim Instagramie serię zdjęć i nagrań z "bezdroży". Na środku ulicy widać stada kóz górskich i krów. Dziennikarka sfilmowała także świnie. Dodatkowo na innych fotografiach pozuje w skąpej sukience i butach sportowych. Okazuje się, że Ola Kwaśniewska prawdopodobnie wie, gdzie znajduje się to miejsce. Skomentowała materiały w wymowny sposób.

Monika Olejnik regularnie publikuje treści na swoim Instagramie, a wyczucia w prowadzeniu social mediów może pozazdrościć jej niejedna początkująca influencerka. Dziennikarka co rusz wstawia zdjęcia, na których chwali się miejscami, które udało jej się zwiedzić i odwiedzić. Razem z Olą Kwaśniewską mają się w "obserwowanych" i często reagują na swoje posty albo wzajemnie się komentują. Tym razem prowadząca "Kropkę nad i", wstawiła serię zdjęć i filmów wideo z nieznanej lokalizacji. Nie można dojść do tego, gdzie zostały wykonane, ponieważ nie została oznaczona ani miejscowość, ani miasto. Do materiałów został dodany tajemniczy podpis: #bezdroża. Okazuje się, że miejsce pobytu rozpoznała córka Aleksandra Kwaśniewskiego.

- Czy to jest tam, gdzie ja myślę? - napisała Ola Kwaśniewska.

- na blisko - odpowiedziała Olejnik. 

Panie dodatkowo polubiły swoje komentarze, choć nie do końca można zrozumieć o co dokładnie chodziło. 

Poniżej materiały wstawione przez dziennikarkę.

Tak ćwiczy Monika Olejnik
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE