Kierowca ministerstwa zmarł na koronawirusa. Tak wygląda jego grób [WZRUSZAJĄCE ZDJĘCIA]

2020-04-03 17:20 ddp

To była smutna uroczystość. Tylko członkowie najbliższej rodziny pożegnali na cmentarzu parafialnym w Otwocku 37-letniego Michała G. Kierowca Ministerstwa Sprawiedliwości zmarł w poniedziałek na koronawirusa.

Z powodu kwarantanny, na cmentarzu pojawiło się tylko niewiele osób – rodziny i przyjaciół. Ale grób młodego człowieka wprost utonął w wiązankach kwiatów. Kwiaty przysłał każdy, kto nie mógł przybyć na uroczystość z powodu obostrzeń, wprowadzonych w walce z epidemią. Był oczywiście wieniec z Ministerstwa Sprawiedliwości, w którym pracował przedwcześnie zmarły Michał.

Zmarły był kierowcą wiceszefa resortu, Marcina Romanowskiego (44 l.). Sam wiceminister wspominał go jako „radosnego i bardzo zaangażowanego w pracę człowieka”. Michał G. był zdrowym mężczyzną, choroba zabiła go błyskawicznie, w ciągu kilku zaledwie dni. Jego siostra apelowała po śmierci brata, aby ludzie pozostali w domach i nie pozwolili roznosić śmiertelnej choroby.- Cieszcie się że żyjecie, bo za chwilę może was już nie być – przestrzegała.

Wrocławscy policjanci patrolują ulice miasta w czasie koronawirusa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze