Gdy się dowiecie, jakie wykształcenie ma Monika Olejnik, padniecie! Nikt by się nie spodziewał

2021-06-11 16:40 Sara Osiecka
Monika Olejnik
Autor: AKPA

Monika Olejnik kojarzy się przede wszystkim z kultową już "Kropką nad i", gdzie bezlitośnie magluje polityków. Od dawna jest związana ze stacją TVN, a wcześniej była dziennikarką Polskiego Radia. Wiele osób mogłoby się spodziewać, że ma wykształcenie dzienniarskie - w końcu świetnie się odnajduje w tym zawodzie. Nic bardziej mylnego! Monika Olejnik wybrała sobie o wiele bardziej niszowy kierunek. To ogromne zaskoczenie dla większości jej widzów!

Monika Olejnik od początku wiedziała, że chce się związać z dziennikarstwem. Pierwsze kroki stawiała w Programie Pierwszym Polskiego Radia w redakcji o tematyce rolniczej. Zaczynała tam od stażu, jednak już rok później zaczęła pracę w Programie Trzecim Polskiego Radia, gdzie zaczęła przeprowadzać wywiady z politykami i innymi osobami z życia publicznego. Mogłoby się zatem wydawać, że Monika Olejnik ma wykształcenie humanistyczne. Można się mocno zdziwić! Okazuje się, że gwiazda TVN studiowała zootechnikę na warszawskim SGGW. Czego się uczyła? W zakres zootechniki wchodzą takie dyscypliny jak paszoznawstwo, zoohigiena, żywienie czy rozród i doskonalenie zwierząt.

Co prawda, ukończyła także podyplomowe studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim, jednak wybór zootrechniki może bardzo dziwić. Kto by się spodziewał, że słynna prowadząca "Kropkę nad i" chciała związać swoją zawodową przyszłość ze zwierzętami.

Zobacz:

Nogi Moniki Olejnik bez cenzury! W TVN tego nie zobaczycie. Ten widok poraża [Zdjęcia]

Monika Olejnik pokazała nieznane zdjęcie z Korą. Do tego ten cytat... Łzy same cisną się do oczu

Monika Olejnik bez hamulców! Słowa o erekcji szokują. Dziwne okoliczności wzwodu pisarza

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze