Makabryczny żart Hanny Lis. To brzmi jak rozpaczliwe wołanie o pomoc! Chodzi o ludzkie życie

2021-01-23 14:27 likp
Hanna Lis
Autor: Baranowski/Akap

Hanna Lis znana jest ze swojego nieprzychylnego nastawienia do rządu PiS. Gdy jest okazja, to chętnie wbija szpilę w Jarosława Kaczyńskiego i jego ludzi. Tym razem zdecydowała się napisać makabryczny żart. Nie jest on wcale śmieszny. Wygląda raczej na rozpaczliwe wołanie o pomoc w pandemii koronawirusa. Hanna Lis brutalnie zakpiła z polityki rządu w sprawie szczepionek przeciwko Covid-19. W tle pojawił się ZUS. Sprawa jest niezwykle poważna, bo przecież chodzi o ludzkie życie.

Hanna Lis ironicznie zareagowała na wpis byłej minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbiety Rafalskiej. Co ciekawe, słowa kojarzonej z programem 500 plus polityk nie odnosiły się do szczepionek na koronawirusa, tylko do czternastych emerytur. Dziennikarka jednak powiązała oba tematy. "Została podjęta decyzja Sejmu w sprawie 14. emerytura. Po pierwsze - poprawia sytuację osób starszych i zasila ich emeryckie kieszenie w czasie pandemii. Po drugie - Zjednoczona Prawica wywiązuje się z wcześniejszych zobowiązań programowych, wzmacniając swoją wiarygodność" - napisała na Twitterze zadowolona Elżbieta Rafalska. Hanna Lis najwyraźniej jednak nie podziela entuzjazmu byłej minister. "W tempie w jakim rząd PiS szczepi seniorów, to jest duże prawdopodobieństwo, że nie dożyją 14. emerytury. ZUS lubi to" - makabrycznie zakpiła była gwiazda TVP i Polsatu. 

ZOBACZ TAKŻE: Co się dzieje z Martą Kaczyńską?! Bardzo niepokojące ponure zdjęcia. Nie da się tego spokojnie oglądać

To jednak nie był koniec strasznych drwin. Gdy jeden z internautów napisał: "Dajcie podwyżkę zamiast 13 i 14", Hanna Lis postanowiła dalej brnąć w koszmarne żarty. "Podwyżki mogliby dożyć. To się nie kalkuluje" - stwierdziła. 

CZYTAJ TEŻ: Tajny plan Donalda Tuska rozwali rząd PiS na strzępy?! Szokujące doniesienia, Kaczyński może spanikować

Express Biedrzyckiej - Jacek Jaśkowiak: Straszą, że mnie zabiją
Najnowsze
KOMENTARZE