Tego naprawdę BOI się Kaczyński! Zatrważające doniesienia. Wygadał się mąż pani Doroty

2020-12-02 16:48 Jot
Tak mieszka Jarosław Kaczyński. Teraz to centrum dowodzenia Polską
Autor: Artur Hojny/Super Express

Jarosław Kaczyński od lat działa w polityce, niejedno więc w życiu widział. Do tego od kilku tygodni sprawuje funkcję w rządzie premiera Mateusza Morawieckiego. Kaczyński jest wicepremierem odpowiedzialnym za bezpieczeństwo. Oznacza to, że nie powinien się bać. Tymczasem senator Krzysztof Brejza, mąż znanej adwokat Doroty Brejzy, zabrał głos na temat prezesa PiS i powiedział, czego tak naprawdę boi się Kaczyński.

Jarosław Kaczyński stoi na czele partii rządzącej, jest prezesem Prawa i Sprawiedliwości, a od niedawna jest też członkiem rządu. W rządzie Morawieckiego, Kaczyński odpowiada za bezpieczeństwo, dlatego powinien kojarzyć się z osobą, która niczego się nie boi, skoro ma zapewniać poczucie bezpieczeństwa innym. Prezes PiS jest ostatnio przywoływany także, w szczególności przez polityków opozycji, w dyskusjach dotyczących trwających od tygodni protestów. Zarzucają oni, że to przez niego dochodzi do zamieszania. Głos w sprawie protestów zabrał senator Krzysztof Brejza, który jest jednym z polityków zupełnie nie darzących PiS sympatią. Co więcej, sam też jest nielubiany w PiS. Brejza w rozmowie z portalem wiadomo.co został zapytany o protesty w mniejszych miejscowościach, bo jak wiemy, strajki odbywają się też tam. Senator powiedział:

- Sytuacja protestujących w małych miastach wygląda zupełnie inaczej. W Warszawie działają organizacje pozarządowe, silne media, silniejsza jest też pomoc prawna dla pokrzywdzonych. W małych miastach dochodzi do procesu zaszczuwania - ocenił

ZOBACZ TEŻ: Taką limuzyną jest wożony Jrosław Kaczyński

Tego boi się Kaczyński! Zatrważające doniesienia

Brejza dodał też, że: - W małych miastach policja wykazuje się wyjątkową gorliwością docierając do uczestników marszy czy protestów samochodowych. I nagle wypalił jak z armaty wskazując, czego naprawdę  boi się Kaczyński: - To pokazuje, czego tak naprawdę boi się Kaczyński, protestów społecznych i chce je jak najszybciej stłumić. 

CZYTAJ: Małgorzata Trzaskowska SZOKUJE. Niedoszła pierwsza dama powiedziała prawdę. Tego nikt nie wiedział!

Cała Polska dziękuje prezydentowi za otwarte stoki. Kiedy Andrzej Duda otworzy bary z kebabem? Felieton wideo "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 166
Najnowsze
KOMENTARZE