Dużo młodszy mężczyzna trzyma Jaworowicz za rękę. To nie jest jej mąż! Zdjęcie wpadło do sieci

2021-05-27 9:14
Elżbieta Jaworowicz
Autor: Akpa Elżbieta Jaworowicz

Elżbieta Jaworowicz to gwiazda polskiego dziennikarstwa. Od wielu lat tworzy program "Sprawa dla reportera", dzięki któremu pomaga osobom często mierzącym się z urzędniczą machiną. Reporterka, by szukać rady na ludzkie kłopoty często prosi też o pomoc polityków, którzy są zapraszani do jej studia. Ostatnio do sieci trafiło zdjęcie Elżbiety Jaworowicz, która siedzi w charakterystyczny dla siebie sposób. Widać, że jej rękę trzyma pewny mężczyzna. I jedno jest pewne, to nie jest mąż Jaworowicz. Zdjęcie jednak pokazuje, że o 30 lat młodszy mężczyzna to szarmancki człowiek, który darzy dziennikarkę olbrzymim szacunkiem.

Elżbieta Jaworowicz to dama polskiego dziennikarstwa. Od wielu lat jest blisko ludzkich spraw, pomaga osobom, które straciły już nadzieję na poprawę swego losu. Tylko w niej i w programie "Sprawa dla reportera" pokrzywdzeni przez życie widzą ostatnią deskę ratunku. Jaworowicz rusza więc w najdalsze zakątki Polski, by pomóc tym, którzy jej zwierzają się z największych tajemnic i dramatów. Często ludzie nazywają reporterkę wprost "aniołem". Jaworowicz wie, że sama nic nie zdziała i zawsze zaprasza do swojego programu osoby, które swoim doświadczeniem, kontaktami i wiedzą potrafią pomóc. To adwokaci, lekarze, społecznicy, ale i politycy. Jednym z polityków, który gości dość regularnie w programie Elżbiety Jaworowicz jest poseł Koalicji Obywatelskiej, Paweł Kowal. Chociaż sama dziennikarka nie jest aktywna w mediach społecznościowych, to od czasu do czasu, jej zdjęcia trafiają do sieci. Ostatnio pojawiło się takie, na którym przystojny mężczyzna trzyma ją za rękę - i nie jest jej mężem. Uspokajamy, tym mężczyzną jest wspomniany właśnie Kowal.

Przystojny mężczyzna trzyma Elżbietę Jaworowicz za rękę. Zdjęcie wyraża ogromny szacunek! Wspaniały gest

Już kiedyś chwalił się wizytą w studiu, jasno wskazując, że gospodyni programu robi "dobrą robotę". Ostatnio również to on gościł w nagraniach jej  programu, który widzowie zobaczą w wakacje. Paweł Kowal pochwalił się też wspólnym zdjęciem z 75-letnią prowadzącą, której czas się nie ima. Widać, jak poseł z szacunkiem ujął za rękę Jaworowicz, a we wpisie zapewnił: - Mam sentyment do Sprawy dla Reportera. Od kiedy interesuje się światem ten program trwa wbrew wszystkiemu - takie słowa i gest szacunku wyrażony na zdjęciu, to zdecydowanie miód na serce Elżbiety Jaworowicz.

Paweł Kowal: Putin chce rozwalić Zachód. Zła informacja dla Polski [EXPRESS BIEDRZYCKIEJ]

Express Biedrzyckiej - Paweł Kowal: Rosja chce rozwalić Zachód
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE