Joanna Kurska z maluszkiem przygotowuje się do świąt. Zaszaleli!

2021-12-07 9:18
Tak Joanna Kurska z maleństwem przygotowuje się do świąt
Autor: Archiwum prywatne

Joanna Kurska i jej córeczka poczuły magię świąt. Nic dziwnego, bo Boże Narodzenie już za niecałe trzy tygodnie. Najwyższa pora pomyśleć o świątecznych dekoracjach. Wiele osób ma już pięknie przystrojone mieszkania i domy. Świąteczna atmosfera udzieliła się też Joannie Kurskiej. Efekt starań jest znakomity. Zobacz przepięknie dekoracje w domu państwa Kurskich.

Do świąt zostało już niewiele czasu, warto zatem rozpocząć dekorowanie pięknymi ozdobami mieszkań i domów. Przygotowaniami do świąt zajęła się już Joanna Kurska, żona prezesa TVP Jacka Kurskiego. Dzielnie pomaga jej w tym ukochana córeczka pary – Anna Klara Teodora. Dla maluszka będą to pierwsze święta, dziewczynka przyszła na świat wiosną tego roku. W domu państwa Kurskich nie zabrakło choinek, kwiatów, gwiazdy betlejemskiej, świecących figurek. Cala dekoracja jest bardzo gustowna, choć nie zabrakło odrobiny szaleństwa. Widać, że nowy wystrój spodobał się małej Ani.

Nieznana historia Joanny i Jacka Kurskich. Przeszli niepokojące chwile

Joanna i Jacek Kurscy są ą małżeństwem od 2018 roku. Na ślub kościelny musieli poczekać do 2020 roku, a uroczystość odbyła się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach. 

Edyta Górniak dziękuje za nagrodę za hit 30-lecia "Super Expressu"
Sonda
Czy lubisz Święta Bożego Narodzenia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE