Koncert Murem Za Polskim Mundurem

i

Autor: twitter/MON

Koncert „#Murem za polskim mundurem”. Polskie i zagraniczne gwiazdy wsparły żołnierzy

2021-12-05 20:53

Koncert relacjonowany dziś w wieczornych godzinach na Jedynce, miał być wyrazem wsparcia dla służb mundurowych strzegących polskich granic. "#Murem za polskim mundurem" obejrzało aż 3,5mln widzów! Dysponujemy zdjęciami z tej artystycznej uroczystości, która nazwana została „gestem solidarności z polskimi służbami mundurowymi strzegącymi granic Rzeczpospolitej Polskiej”. Zobacz poniżej!

Dzisiejszego wieczoru na terenie 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim odbył się koncert „#Murem za polskim mundurem”. Jego celem jest wyraz wsparcia dla polskich służb mundurowych, strzegących granic Rzeczpospolitej. Widowisko to miało aż 3,5 mln widzów!

Relacjonowane na Jedynce wydarzenie uświetniły takie gwiazdy jak: Edyta Górniak, Halina Frąckowiak, Jan Pietrzak, Rafał Brzozowski, Viki Gabor i Elwira Mejk z Trubadurami. Ponadto, telewizyjna scena ugościła również gwiazdy zza granicy: Jenny Berggen, Oceana Loona, Capitan Jack, In-Grid, Las Ketchup, Lou Bega oraz No Mercy. Koncert poprowadziła Agata Konarska wraz z Michałem Adamczykiem.

Jacek Kurski - Prezes Telewizji Polskiej, o wydarzeniu wypowiada się następująco:

Pierwszy w historii taki koncert - w bazie lotniczej Wojska Polskiego - w solidarności i hołdzie wdzięczności dla żołnierzy, funkcjonariuszy i policjantów strzegących wschodniej granicy ogląda na TVP1 i Polonii 3,5 mln Widzów! Dziękujemy #MuremzaPolskimMundurem

Edyta Górniak dziękuje za nagrodę za hit 30-lecia "Super Expressu"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE