Kaczyńska SZALEJE z radości. Potwierdziła WSPANIAŁĄ NOWINĘ. Ludzie GRATULUJĄ

2020-10-19 16:28 CHA
Marta Kaczyńska
Autor: Jacek Kozioł/Super Express Marta Kaczyńska

Nic tylko gratulować, gratulować, gratulować! Marta Kaczyńska osobiście potwierdziła wspaniałą nowinę i nie może ukryć swej radości. Nic dziwnego, cała sprawa wypłynęła za sprawą mediów społecznościowych, są już pierwsze fotki, ciężko więc trzymać cokolwiek w tajemnicy… Bo i po co to robić?! Tak, czy inaczej - bratanicę prezesa Prawa i Sprawiedliwości rozpiera teraz niebywała duma.

Brawo! Młodsza córka Marty Kaczyńskiej właśnie zanotowała kolejny sukces. Martynka została finalistką zawodów jeździeckich, o czym nie omieszkała pochwalić się za pośrednictwem mediów społecznościowych. - Finał Jump Off 2019/2020. W piątek zajęliśmy 2 miejsce w P a N nie jechaliśmy. W sobotę wygraliśmy P. A dzisiaj były finały i po wszystkich eliminacjach Jump Off w Rundzie złotej zajęliśmy 2 miejsce – napisała Martynka. Z gratulacjami natychmiast pośpieszyli obserwatorzy, a także... dumna mama. - Brawo, Kochana!!! Brawo Kamelot (koń Martynki – przyp.)! - napisała Marta. Ale to nie wszystko. Kaczyńska bowiem zamieściła na swoim Facebooku fotkę córki na podium, potwierdzając tym samym nowinę i ogłaszając wszem i wobec sukces latorośli. Widocznie musi dosłownie szaleć z radości.

ZOBACZ TEŻ: Koronawirus. Kaczyńska POUCZA rodziców. To niezwykle istotne

Super Raport 19.10 (Goście: Paweł Kowal - KO, Krzysztof Śmiszek - Lewica oraz dr Maciej Hamankiewicz - lekarz Szpitala Św. Elżbiety w Katowicach)
Najnowsze
KOMENTARZE